Kategorie Mastné vlasy

Článek
Mastí se vám nadměrně vlasy? Příčinu hledejte v nezdravém životním stylu i stresu
Mastí se vám nadměrně vlasy? Příčinu hledejte v nezdravém životním stylu i stresu Rychle se mastící vlasy dokážou ženám nepříjemně zkomplikovat život. Jestli si i vy musíte kvůli nadměrné mastnotě svou hřívu umývat každý den, měla byste vědět, že s tímto problémem můžete něco udělat. Příliš se mastící vlasy však nezkrotíte kvalitní kosmetikou, pravou příčinu tohoto problému hledejte sama u sebe.
Článek
9 chytrých triků, díky kterým si nebudete muset umývat vlasy tak často!
9 chytrých triků, díky kterým si nebudete muset umývat vlasy tak často! Efekt umytých vlasů bohužel příliš dlouho nevydrží a čím častěji si je umýváme, tím dříve k tomu opět dochází. Každodenním umýváním vlasů jsou totiž vlasové folikuly neustále stimulovány a právě ty způsobují, že jsou naše vlasy mastné.
Článek
Jak na krásnou a zdravou hřívu?
Jak na krásnou a zdravou hřívu? Každou ženu by měly zdobit její vlasy. Když není něco v pořádku, okolí to velmi rychle pozná. Jak zamezit padání vašich vlasů a jak se o ně co nejlépe starat, si můžete přečíst v našem článku.
Článek
Jak se zbavit mastných vlasů přírodní cestou?
Jak se zbavit mastných vlasů přírodní cestou? Jak moc a jak rychle se nám vlasy mastí ovlivňuje mnoho faktorů. Počínaje genetikou, přes náš životní styl, roční období až po způsob mytí vlasů. Někdy se ale snažíte, jak můžete a vaše vlasy jsou druhý den opět mastné.…
Článek
Udělejte si doma bahenní lázně a vyzkoušejte lávovou zem
Udělejte si doma bahenní lázně a vyzkoušejte lávovou zem Věřili byste tomu, že se můžete od hlavy až k patě umýt bahnem a že to ještě ke všemu může být příjemné a přínosné? Že ne? V tom případě si to řekněte nahlas, protože pokud tento článek dočtete do konce a lávovou zem…