Tipy na dárky pro drahou polovičku

Tipy na dárky pro drahou polovičku Zdroj: molo-sport.cz

Vánoce nám opět po roce klepou na dveře a jako každý rok v období předvánočního shonu přijdou vedle dopisu pro Ježíška vhod i tipy na dárky. Měkké nebo tvrdé dárky, maličkosti, pozornosti do pětistovky nebo něco speciálního pro ty nejhodnější - s těmito tipy se budou letos vánoční dárky nadělovat jedna radost!

Něco na sport

Jestli partner cvičil před Vánoci, dá se předpokládat, že po Vánocích své tréninkové intervaly ještě navýší. Sportovní oblečení Under Armour pod stromečkem určitě každý sportovec ocení.

Cestovatelské nezbytnosti

Výletníci pod stromečkem možná zase ocení doplnění výbavy na své cesty. Může jít právě o batohy The North Face, Dakine nebo Fjällräven, se kterými ti praví cestovatelé podniknou své první novoroční výlety.

Něco do (ne)povinné výbavy

Jsou věci, které si naše polovička nenakupuje právě s oblibou (pokud tedy vůbec nakupuje)! Může jít o nové smart casual svršky nebo nové slušivé spodní prádlo Calvin Klein, Tommy Hilfiger nebo Diesel, které zaplní místo jak pod stromečkem, tak v opuštěném šuplíku.

Zdroj: molo-sport.cz

“Vedlejší” dárky by pod stromečkem neměly chybět

Pár dárků už ve své skrýši sice máme, chybí ale právě ta maličkost od oblíbené značky, která potěší možná ze všeho nejvíc. Může jít o tričko, peněženku, čepici nebo třeba pásek. 

Bez ponožek by to nešlo ani letos

Ať jde o ponožky se zábavnými potisky od značky Boma, ponožky limitovaných edic nebo ty, které nikoho nenechají v čase velkých mrazů ve štychu - ponožky jsou každoročně sázkou na jistotu.

Autor:
Publikováno: 29. 11. 2019 11:14 Nahlásit obsah