Vánoční manikúra se nese ve znamení třpytek, pletených svetrů a sněhových vloček. Blýskněte se o letošních Vánocích krásnými nehty

Vánoční manikúra se nese ve znamení třpytek, pletených svetrů a sněhových vloček. Blýskněte se o letošních Vánocích krásnými nehty Zdroj: Shutterstock.com

Vánoční svátky opět po roce klepou na dveře. Vánočně přitom nemusíte vyzdobit pouze svůj domov, ale také sama sebe. Co říkáte například nehtům s vánoční tematikou? Přinášíme vám nejnovější trendy v manikúře, které vévodí letošním Vánocům. Hlavní roli hrají třpytky, motivy pletených svetrů i jemných sněhových vloček. Jak se vám líbí?

Udělejte si radost vánočně zdobenými nehty

I když nás v letošním roce čeká zřejmě jiné adventní období, než na které jsme byly dříve zvyklé, neznamená to, že bychom si neměly udělat radost. A to například vánočně laděnou manikúrou, která mezi ženami získala v posledních letech na velké oblibě. Nevíte, jakým způsobem si můžete své nehty vánočně zkrášlit? Máme pro vás několik tipů na trendy vánoční manikúru, se kterou uděláte pod stromečkem zaručeně velkou parádu.

V hlavní roli třpytky

Chcete, aby vaše vánoční manikúra působila co nejjednodušším a zároveň nejelegantnějším dojmem? Vsaďte na třpytky, které zkombinujte s lakem na nehty v neutrálních odstínech. Třpytkami si přitom můžete pokrýt celý nehet nebo jej pouze jemně poprášit. S touto manikúrou budete trendy nejen o Vánocích, ale po celé zimní období.

Dokonalá vánoční manikúra? Se sněhovými vločkami

Co nesmí na vánoční manikúře chybět? Kromě třpytek to jsou motivy sněhových vloček. Zkuste přitom použít kombinaci bílého laku a laku v jemném nude odstínu. Na své dokonalé nehty se následně nebudete moci vynadívat.

Červené nehty s jemnými motivy

O červené se říká, že jde o barvu Vánoc. Tak proč ji nemít během Adventu a vánočních svátků i na svých nehtech? Doplňte červenou bílým lakem, jemnými motivy nebo třpytkami a výsledek bude dokonalý!

Motiv pleteného svetru je evergreen

K hitům vánoční a zimní manikúry patří zejména motiv pleteného svetru, který zkombinujte s lakem v bílé barvě nebo šedém či nude odstínu a který mějte ideálně pouze na jednom nehtu své ruky. Vzor pleteného svetru působí hřejivým dojmem a tvoří dokonalé spojení se třpytkami či dalšími vánočními motivy.

Vsaďte na tmavě zelenou

Dokonalá vánoční manikúra udělá obrovskou parádu také v tmavě zelené barvě. Mimochodem, tento odstín laku patří k hlavním nehtovým trendům roku 2020. Během adventu a vánočních svátků vám bude navíc připomínat sytě zelený vánoční strom. Vánoční manikúru v tmavě zelené barvě zkuste oživit například třpytkami, motivem vánočních vloček nebo motivem pleteného svetru.

Autor:
Publikováno: 24. 11. 2020 11:07 Nahlásit obsah