Kategorie Módní trend

Článek
Chůze naboso se stává módním trendem: Lidi bez bot potkáte v restauraci i v metru
Chůze naboso se stává módním trendem: Lidi bez bot potkáte v restauraci i v metru Kvalitní a dobře udržované boty byly vždy symbolem určitého společenského postavení. V současné době to však úplně neplatí. I na veřejných místech totiž potkáte lidi, kteří si vykračují zcela bosí. Z chůze naboso neboli barefootingu se stává nový společenský fenomén, což ostatně dokazují i některé příspěvky na Instagramu.
Článek
Život bez podprsenky: Dejte svým prsům svobodu, a to nejen v létě
Život bez podprsenky: Dejte svým prsům svobodu, a to nejen v létě Jistě budete souhlasit s tím, že podprsenka je nepohodlná a škrtí vás, kde nemá. Dnešní móda odhalených ramen a zavinovacích střihů navíc nepočítá s tím, že byste měla kousek tohoto spodního prádla vůbec nosit. Tak proč podprsenku neodhodit, a to nejen v létě? Možná, že vás k tomuto odvážnému kroku přesvědčí i následující důvody.
Článek
Probiotika jako módní trend: Opravdu fungují?
Probiotika jako módní trend: Opravdu fungují? Antibiotika. Toto slovo je skloňované hlavně na podzim a v zimě, kdy nás ve velkém kolí angíny, záněty dutin nebo záněty středního ucha. A po dobrání antibiotik nám lékař doporučí zobat probiotika. Co když se ale zdravotní přínos probiotik přeceňuje a jde jenom o módní trend? Nebo jsou tyto živé kultury pro naše tělo opravdu přínosné?
Článek
Vintage oblečení: Retro styl, ve kterém zazáříte!
Vintage oblečení: Retro styl, ve kterém zazáříte! Vintage oblečení je jedním ze žhavých trendů letošní módní sezony. Na tento retro styl narazíte v kolekcích předních světových návrhářů, oblíbili si jej samozřejmě i známí světoví blogeři, nebo dokonce celebrity.…
Článek
Fialovorůžová: Barva orchideje jako nový módní trend
Fialovorůžová: Barva orchideje jako nový módní trend Rok 2014 dává sbohem fialové. Tuto barvu totiž letos nahrazuje výraznější fialovorůžová, která se stala horkým trendem letošního roku nejen v oblasti oblečení a doplňků, ale i dekorativní kosmetiky. Kde všude jste už mohli…
Článek
Džínová košile slaví comeback: Už ji máte taky v šatníku?
Džínová košile slaví comeback: Už ji máte taky v šatníku? Není žádnou novinkou, že současným horkým módním trendem jsou džínové košile. Už máte taky alespoň jednu ve svém šatníku? Pokud ne, nechte se inspirovat! A navíc zjistíte, že v džínové košili můžete působit jak elegantním, tak ležérním dojmem!
Článek
Kníry, které jsou v kurzu
Kníry, které jsou v kurzu Už jste zaznamenali, že letošní sezonu jsou horkým módním trendem kníry? Této módě podlehly hlavně ženy a dívky. Rozhodně si ale nepěstují strniště pod nosem, kníry totiž nosí jako přívěsky, náušnice, prsteny či brože.…
Článek
Sexy krajka: Žhavý módní hit
Sexy krajka: Žhavý módní hit Krajka je bezkonkurenčně módní hitovkou letošní sezony. Vévodí hlavně topům, tílkům, trikům s krátkým a dlouhým rukávem i šatům. Těmto svrškům tuto sezonu sluší zejména bílá, krémová a černá, ovšem pastvou pro oči jsou i v pastelových tónech.
Článek
Že ponožky v sandálech nejsou in? Tak to jste na omylu!
Že ponožky v sandálech nejsou in? Tak to jste na omylu! Nosit, nebo nenosit ponožky v sandálech? Pokud si myslíte, že je to stále out, jste na omylu. Dřívější faux pas se totiž stává novým módním trendem, který si v současné době vydobývá místo nejen na přehlídkových molech a ve výlohách obchodů.