Horoskop na 45. týden (7. 11. 2022 - 13. 11. 2022)

Problémy v práci, podzimní romantika nebo rodinné trable? Přečti si, co tě čeká tento týden.

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Poslední týdny jsi měla pohodičku, nikde žádný stres a svou práci sis udělala v klidu. Tomu je ale bohužel konec. Začátkem týdne se toho na tebe navalí taková kupa, že nebudeš vědět, kde ti hlava stojí. Hlavně se nestresuj, udělej si v tom systém a půjde ti to pěkně od ruky.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Přestaň řešit věci z minulosti. Co se stalo, stalo se a už s tím nic neuděláš. Tak to hoď za hlavu a žij přítomností a základě aktuální situace také dělej své rozhodnutí. Když si nebudeš vědět rady, požádej někoho blízkého, kdo tě zná nejlíp, ať ti poradí.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Nálada v kanceláři pekelně houstne. Snaž se na sebe neupozorňovat. I ta nejmenší jiskřička může zažehnout velký požár. Hleď si své práce a počkej, až se vody zase uklidní.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Tvůj milostný život je v troskách a na obzoru ani stopy po nějakém potencionálním princi na bílém koni. Nevěš hlavu, v nejbližší době, zažiješ vítané povyražení. Nevkládej do toho ale nějaké velké naděje, nejspíš to bude krátkodobá záležitost.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Jakmile se naskytne nějaké lepší počasí, neváhej a vyraz do přírody. Bloudit po lese sama není nic moc, tak přemluv partnera nebo kamarádku a užijte si krásný den. Den strávený venku tě nabije pozitivní energií a ještě několik dní budeš zářit jako sluníčko.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Jsi hodně soutěživá. Neustále máš potřebu dokazovat okolí i sobě, že jsi jednička. A ostatní to od tebe už tak nějak čekají, což může být občas malinko depresivní. Zkus se na to na chvilku vykašlat a udělat si klidný týden bez soutěžení.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Snažíš se svým příbuzným pomáhat, jak nejvíc to jde. Ale občas jim ani nedáš příležitost, aby to zkusili sami. Měla bys s tím přestat a dám jim šanci ukázat, co v nich je. Určitě jim to neuškodí, spíš naopak.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Čeká tě důležitá schůzka. Nedej na ní na první dojem. I když se ti někdo bude zdát na první pohled na facku, může se z něho nakonec vyklubat někdo úplně jiný. Takže nesuď knihu podle obalu!

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Miláček se bude snažit udělat vám hezký večer. I když to nebude podle tvých a nejspíš ani jeho přestav, netvař se otráveně a buď ráda aspoň za snahu. Příště to můžeš vzít do vlastních rukou a třeba to bude lepší.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Nabídneš se jako pomocná ruka někomu z tvých příbuzných. I když budeš mít v první chvíli chuť svou nabídku odvolat, nakonec v té kupě úkolů, kterou dostaneš, vytvoříš systém a náramně si to užiješ.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Netlač na pilu. Na obzoru máš nový objev, ale měla bys trochu zabrzdit nebo ho odeženeš. Dej mu najevo, že máš zájem, ale nebombarduj ho zprávami a ani nevyšiluj, když hned neodepíše. Nechej to na něm a uvidíš.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Dostane se k tobě opravdu dost překvapivá informace. Ať už se týká někoho tobě blízkého nebo ne, neposouvej ji dál. Nakonec by se to mohlo obrátit proti tobě a byla bys akorát za pěknou drbnu.

Autor:
Publikováno: 7. 11. 2022 10:49 Nahlásit obsah