Kategorie Movember

Článek
Januhairy 2020: Ženy předvádějí neoholené nohy a podpaží na sociálních sítích, zároveň tím apelují na ochranu přírody
Januhairy 2020: Ženy předvádějí neoholené nohy a podpaží na sociálních sítích, zároveň tím apelují na ochranu přírody Muži mají v listopadu svůj Movember, ženy se zase v lednu zapojují do charitativní výzvy Januhairy. Tato akce je nabádá k tomu, aby po celý jeden měsíc odložily holítko a zůstaly tak, jak je příroda stvořila. Že je tato výzva populární, dokazují mnohé snímky na sociálních sítích. Už jste se také zapojila?
Článek
Movember neboli měsíc knírů pro dobrou věc je tu i v roce 2019: Kdo z vás se připojí?
Movember neboli měsíc knírů pro dobrou věc je tu i v roce 2019: Kdo z vás se připojí? Prvním listopadovým dnem odstartovala také letos celosvětová charitativní akce Movember, do které se každoročně zapojují i tisícovky mužů z celého Česka. V rámci této kampaně, prostřednictvím které podporují prevenci, výzkum i léčbu rakoviny prostaty a varlat, si po celý listopad pěstují knírek pod nosem. Připojíte se také?
Článek
Movember v dámském provedení: Dámy, během ledna se neholte, apeluje výzva Januhairy
Movember v dámském provedení: Dámy, během ledna se neholte, apeluje výzva Januhairy Každý listopad mají muži "svůj" Movember. Od letošního roku nezůstávají pozadu ani jejich něžnější polovičky. Do charitativní výzvy Januhairy, která nabádá ženy, aby se neholily, se od začátku letošního ledna zapojují ženy prakticky po celém světě. A co vy - odložíte žiletku a přidáte se taky?
Článek
Movember je tu! Který ze slavných mužů vám přijde s knírem nejvíc sexy?
Movember je tu! Který ze slavných mužů vám přijde s knírem nejvíc sexy? Je tu opět listopad a s ním i charitativní kampaň Movember, v rámci které si muži po celém světě nechávají dobrovolně narůst knír. Co je cílem této akce? Podpora výzkumu a prevence rakoviny prostaty a varlat. Movember tradičně podporují i světové celebrity. Kteří slavní muži vám přijdou s knírem nejvíc sexy?