Kategorie Mrkev

Článek
Máte chřipku? Vsaďte na mrkev
Máte chřipku? Vsaďte na mrkev Příchod podzimu se nepřetržitě blíží a s ním přichází období chřipek, které se nevyhnou nikomu z nás. Ačkoliv je to banální onemocnění, mnoho z nás jej přechází, čímž si přivodí zbytečné komplikace a jen prodlužování léčby.
Článek
Přírodní botox v podobě domácí pleťové masky
Přírodní botox v podobě domácí pleťové masky Na tuto zázračnou masku, která nám pomůže vyživit, omladit a krásně vyhladit naši unavenou pleť, nám postačí pouze ingredience, které každá z nás má jistě doma. Tu musíte vyzkoušet!
Článek
Vtipně vyrostlé kousky zeleniny a ovoce
Vtipně vyrostlé kousky zeleniny a ovoce Mrkev vždy nemusí být mrkví a rajče vždy nemusí být rajčetem... Prohlédněte si zeleninu a ovoce, kterým se povedlo vyrůst do překvapivých a vtipných tvarů. Některé kousky vypadají jako zvířata, jiné jako lidé, věci, části těla, dokonce se najde i čert.
Článek
Mrkvánky, mrkvové koláčky
Mrkvánky, mrkvové koláčky Mrkev není dobrá jen pro králíky. Úžasné mrkvové koláčky, ve kterých ani ten nejzarputilejší odpůrce zeleniny neodhalí tuto karotenovou bombu. S povidly, marmeládou nebo tvarohem, se stanou jistě oblíbeným zpestřením víkendového pečení každé hospodyňky.
Článek
Mrkvové šátečky
Mrkvové šátečky Nijak dlouhou dobu jsem si nelámala hlavu s receptem na něco sladkého pro děti. Znám totiž ověřený recept, který jim opravdu zachutná (potěší děti) a zároveň bude prospěšný i pro jejich zdraví (potěší rodiče).