Kategorie Myčka nádobí

Článek
Jak nejlépe vyčistit myčku? Jde to i bez chemie
Jak nejlépe vyčistit myčku? Jde to i bez chemie Mnozí z nás by už bez myčky nedali ani ránu. Je to skvělý pomocník, který za nás denně umyje hory špinavého nádobí. I myčka si však zaslouží náležitou péči v podobě pravidelného čištění, a to třeba octem. Že ocet do myčky nepatří? Spíš je to naopak: Na rozdíl od drahých chemických přípravků jde o šetrnější a levnější alternativu čištění myčky.
Článek
Díky alobalu do myčky budou vaše příbory jako nové. Jak tento trik funguje?
Díky alobalu do myčky budou vaše příbory jako nové. Jak tento trik funguje? Alobal má v domácnosti spoustu využití. A to nejen při pečení. Tato tenká hliníková fólie vám udělá obrovskou službu také v myčce nádobí. Alobal do myčky navrátí život zvláště vašim příborům. Jakým způsobem jej tedy v myčce používat, aby vaše lžíce, vidličky i nože zase vypadaly jako nové?
Článek
Zápach z myčky má spoustu příčin. Zbavte se ho jednou pro vždy
Zápach z myčky má spoustu příčin. Zbavte se ho jednou pro vždy Myčka nádobí je v současné době nepostradatelným pomocníkem každé domácnosti. Co když vás ale po otevření tohoto spotřebiče uhodí do nosu nepříjemný zápach? Za to, že myčka zapáchá, mohou nejen mycí prostředky nebo její nedostatečná údržba. Vyzkoušejte následující tipy, díky kterým lze zápachu z myčky předejít.
Článek
Vyrobte si levně domácí tablety do myčky: Mytí nádobí vás nemusí stát majlant
Vyrobte si levně domácí tablety do myčky: Mytí nádobí vás nemusí stát majlant Myčka nádobí je kuchyňských spotřebičem, na který nedají ženy dopustit. Myčku si chválí jako neocenitelného pomocníka v domácnosti, na druhou stranu si však stěžují na cenu kupovaných tablet do myčky. Za jedno balení totiž často dají až několik set korun. Jak tento problém vyřešit? Vyrobte si doma vlastní tablety do myčky. Jde to levně i jednoduše.