Kategorie Napadení

Článek
Tři zaměstnanci obchodu byli obviněni. Napadli seniora, kterému nevěřili jeho věk
Tři zaměstnanci obchodu byli obviněni. Napadli seniora, kterému nevěřili jeho věk Předminulý týden se v Semilech odehrál incident, během kterého byl obsluhou obchodu zraněn 67letý muž. Proč k potyčce došlo? Vysvětlení je jednoduché, muž nevypadal jako starší 65 let a chtěl si jít do obchodu nakoupit.
Článek
Bezpečnost žen při kondičním běhu
Bezpečnost žen při kondičním běhu Máte v plánu jít běhat ven? Nezapomeňte na bezpečnostní opatření, která vám pomohou cítit se bezpečně. Nedělejte si z běhu rutinu. Tento článek obsahuje několik bezpečnostních tipů, které použijte při běhu, a přitom zůstaňte v bezpečí.
Článek
Škola chtěla potrestat dívku za to, že uhodila spolužáka. Až když se do toho zapojila její matka, zjistili, co se opravdu stalo!
Škola chtěla potrestat dívku za to, že uhodila spolužáka. Až když se do toho zapojila její matka, zjistili, co se opravdu stalo! V jedné nejmenované škole měla být dívka potrestána za to, že uhodila svého spolužáka, který si neustále hrál s její podprsenkou i přesto, že ho několikrát upozornila, ať to nedělá. Podporu však nenašla ani v učitelce, která jí jen řekla, aby si toho nevšímala…
Článek
Techniky sebeobrany, které vám mohou zachránit život
Techniky sebeobrany, které vám mohou zachránit život Protože svět kolem nás nebývá vždy jen hezkým a bezpečným místem, je určitě dobré vědět, jak reagovat v nebezpečných situacích. Proto pro vás máme několik technik sebeobrany, které vám mohou třeba i zachránit život.
(3) Načíst více