Kategorie Neplodnost

Článek
Lékaři jí řekli, že je neplodná. Po čtyřech letech se stalo ale něco neuvěřitelného
Lékaři jí řekli, že je neplodná. Po čtyřech letech se stalo ale něco neuvěřitelného Když se Bianca Fazey z Austrálie dověděla, že je neplodná, a nikdy tak nebude moci mít své vlastní děti, byl to pro ni obrovský šok a zklamání. I přes bolest, kterou cítila uvnitř, se rozhodla jít dál a začít si užívat života plnými doušky.
Článek
Snažíte se o miminko? Tyto cviky vám pomůžou otěhotnět
Snažíte se o miminko? Tyto cviky vám pomůžou otěhotnět Babských triků a rad jak přijít do požehnaného stavu existuje celá řada. Pokud se zrovna s partnerem snažíte o miminko, dejte raději na ověřené metody. Jednou z nich je série cviků Ludmily Mojžíšové, která se zabývala rehabilitací a cvičením pro léčení neplodnosti. I když tato žena zemřela už před 26 lety, dává svými cviky naději i dnešním ženám.
Článek
Přiměla svého syna, aby ejakuloval do kelímku. O 22 let později za ní přišel s pláčem...
Přiměla svého syna, aby ejakuloval do kelímku. O 22 let později za ní přišel s pláčem... Následující příběh se začal psát již v roce 1995, kdy Jasonovi Kotasovi z Denveru lékaři diagnostikovali rakovinu kostí. O to horší byl fakt, že Jason v době svého onemocnění byl teprve dospívajícím chlapcem…
Článek
Kvůli endometrióze se její tělo změnilo k nepoznání. Sdílela své fotografie na sociální síti se vzkazem pro všechny ženy...
Kvůli endometrióze se její tělo změnilo k nepoznání. Sdílela své fotografie na sociální síti se vzkazem pro všechny ženy... Dnes vám přinášíme příběh 27leté Thessy Kouzoukasové, která žije v Londýně. A proč právě její příběh? Tato žena totiž trpí onemocněním, o kterém my ženy nevíme příliš mnoho.