Kategorie Nuda

Článek
Tipy jak oživit dlouhodobý vztah: Zažeňte stereotyp a prožijte druhé líbánky!
Tipy jak oživit dlouhodobý vztah: Zažeňte stereotyp a prožijte druhé líbánky! Jste s partnerem několik let, máte se rádi a respektujete se, ale už po sobě nehoříte touhou jako dřív? Váš vztah prostě zevšedněl. Pokud máte pocit, že už to začíná být s partnerem pěkná ponorka, začněte pracovat na oživení vztahu. Vyzkoušejte následující tipy, díky kterým prožijete druhé líbánky!
Článek
Tip čtenářky: Když nás obklopí samota a nuda
Tip čtenářky: Když nás obklopí samota a nuda Občas se stává, že se i v našem zábavném a chaotickém životě objeví chvíle, kdy se začneme nudit. Proto jsem pro vás připravila několik tipů, kam vyrazit nebo čím se zabavit. Tady jsou!
Článek
Jak to vlastně vidí chlapi: Proč se s vámi nedokážeme rozejít?
Jak to vlastně vidí chlapi: Proč se s vámi nedokážeme rozejít? Tvrdí, že vás miluje, ale možná se vás drží spíše z jiného důvodu. Prohlédněte ho včas a jednejte s ním tak, jak si zaslouží.
Článek
30 tipů na sex v zimě
30 tipů na sex v zimě I kdyby venku řádily třeskuté mrazy, tyhle hřejivé triky ve vás vykřesají spalující žár, jaký nepanoval ani v létě!
Článek
Co je nejčastějším zabijákem vztahu? Nevěra určitě ne!
Co je nejčastějším zabijákem vztahu? Nevěra určitě ne! Největší hrozbou pro dlouhodobé vztahy není rozhodně nevěra. To podstatné nebezpečí se totiž skrývá v často nesnesitelném stereotypu a nudě. Pokud i vy cítíte, že váš partnerský vztah zevšedněl, pusťte se s rutinou do boje a začněte na vztahu opět aktivně pracovat. Vyplatí se vám to.