Kategorie Ohrožení zdraví

Článek
Kupované osvěžovače vzduchu jsou nadupané chemií. Vašemu zdraví škodí stejně jako cigarety
Kupované osvěžovače vzduchu jsou nadupané chemií. Vašemu zdraví škodí stejně jako cigarety Asi budete souhlasit s tím, že provoněný domov má své podmanivé kouzlo. Proto si kupujeme různé druhy osvěžovačů vzduchu, které používáme v obývacích prostorách i na toaletě. Spousta z nás si osvěžovač vzduchu oblíbila také v autě. Vše má ale svá úskalí. Tyto osvěžovače jsou nadupané chemií, která negativně ovlivňuje naše zdraví.
Článek
Nákupní vozík, výtahové tlačítko a dámská kabelka: Tyto věci jsou mnohem špinavější než záchodové prkénko
Nákupní vozík, výtahové tlačítko a dámská kabelka: Tyto věci jsou mnohem špinavější než záchodové prkénko Některé věci používáme den, co den a nikdy by nás nenapadlo, abychom je před tím, než na ně sáhneme, dezinfikovali. Z toho důvodu na nás v jejich útrobách číhá spousta choroboplodných zárodků, které mohou pěkně zamávat s naším zdravím. Které věci denní potřeby jsou špinavější než záchodové prkénko a měli bychom si na ně dát pozor?
Článek
Berete si restaurační jídlo v plastových krabičkách domů? Po přečtení tohoto článku si to rozmyslíte
Berete si restaurační jídlo v plastových krabičkách domů? Po přečtení tohoto článku si to rozmyslíte Návštěva restaurace je vždy velmi příjemným zážitkem. A co s nedojedeným jídlem? Přece si ho nechat zabalit na doma! Většina podniků používá k zabalení jednorázové polystyrenové krabičky, které ovšem představují skryté nebezpečí pro vaše zdraví. Tyto krabičky totiž mohou do jídla v horku vypouštět škodlivé toxiny. A problém je rázem na světě.