Kategorie Pátrání

Článek
Pátrání po 12letém chlapci z Černošic: Odjel do Prahy s mužem, se kterým se seznámil na internetu. Neviděli jste ho?
Pátrání po 12letém chlapci z Černošic: Odjel do Prahy s mužem, se kterým se seznámil na internetu. Neviděli jste ho? V neděli 19. února 2023 přijali policisté po 20. hodině oznámení týkající se pohřešovaného 12letého Daniela Glembeka. Tento chlapec dobrovolně odešel z domova v Černožicích na Královéhradecku v doprovodu muže, se kterým se seznámil na sociálních sítích. Pohřešovaný chlapec se podle policistů pohybuje po Praze a může být v ohrožení života.
Článek
Herec z Nabarveného ptáčete se ztratil v horách. Julian Sands je pohřešovaný od pátku 13. ledna
Herec z Nabarveného ptáčete se ztratil v horách. Julian Sands je pohřešovaný od pátku 13. ledna Slavný britský herec Julian Sands, který si zahrál i ve snímku českého režiséra Václava Marhoula Nabarvené ptáče, dělá vrásky svým nejbližším. Jeho manželka jej nahlásila jako nezvěstného v pátek 13. ledna 2023 poté, co se sám vydal na pěší túru do amerických hor San Gabriel Mountains severně od Los Angeles a přestal o sobě dávat vědět.
Článek
Policisté zveřejnili video ze záchrany 2letého chlapce, který se ztratil v Orlických horách. Chlapcovi zachránci si zaslouží obrovský potlesk
Policisté zveřejnili video ze záchrany 2letého chlapce, který se ztratil v Orlických horách. Chlapcovi zachránci si zaslouží obrovský potlesk V sobotu 29. října navečer se při procházce s rodiči ztratil v Orlických horách dvouletý chlapec. Nešťastní rodiče zalarmovali policii, strážci zákona se spolu s hasiči a členy horské služby okamžitě pustili do pátrání. Celá akce byla naštěstí úspěšná a ztraceného chlapce našel vrtulník s termovizí. Podívejte se na video z chlapcovy záchrany.
Článek
Po 3 českých teenagerech pátrali v Chorvatsku hasiči, policisté i místní obyvatelé. Svým rodičům se v moři ztratili na paddleboardech
Po 3 českých teenagerech pátrali v Chorvatsku hasiči, policisté i místní obyvatelé. Svým rodičům se v moři ztratili na paddleboardech V neděli 17. července se o pořádné pozdvižení v Chorvatsku postarali 3 čeští teenageři. Dvě dívky a chlapec ve věku od 14 do 15 let se totiž v podvečerních hodinách poblíž letoviska Omiš ztratili v moři na paddleboardech. Vše nakonec dobře dopadlo. Po intenzivním pátrání byli v noci nalezeni na ostrově Brač či v jeho okolí.