Kategorie Pěstování muškátů

Článek
Co dělat, aby muškáty kvetly? Přinášíme tipy, které jsou zárukou záplavy květů
Co dělat, aby muškáty kvetly? Přinášíme tipy, které jsou zárukou záplavy květů Muškáty neboli pelargonie jsou oblíbenými balkonovými rostlinami, které dokážou svým bujným květenstvím zkrášlit každý venkovní prostor. Abyste se mohli těšit z bohatě kvetoucích muškátů, je třeba dodržovat několik osvědčených zahradnických rad. V tomto článku vám přinášíme návod, jak se postarat o muškáty, aby kvetly jako nikdy předtím.
Článek
Jak pěstovat muškáty v truhlících a co k nim zasadit? Poradíme také, kdy dát muškáty do truhlíku
Jak pěstovat muškáty v truhlících a co k nim zasadit? Poradíme také, kdy dát muškáty do truhlíku Muškáty patří k nejoblíbenějším balkonových květinám, kterými si můžete ozdobit své balkony, terasy i venkovní parapety. V tomto článku vám poradíme, jak pěstovat muškáty v truhlících a jaké rostliny k nim zasadit pro efektní vzhled. Také vám řekneme, kdy je ideální čas muškáty zasadit do truhlíku.
Článek
Domácí hnojivo na muškáty: Nádherně vykvetou díky droždí nebo kávě
Domácí hnojivo na muškáty: Nádherně vykvetou díky droždí nebo kávě Chcete se těšit z nádherně rozkvetlých muškátů, které budou ozdobou vašich oken, terasy nebo balkonu? Bez správného hnojiva se kvetoucích muškátů jen tak nedočkáte. Čím ale tuto balkonovku hnojit? Kromě kupovaných přípravků můžete vyzkoušet i domácí hnojivo na muškáty, které je účinné a které navíc stojí jenom pár korun.
Článek
Tajemství pěstování muškátů: Vyzkoušejte tyto pěstitelské fígle
Tajemství pěstování muškátů: Vyzkoušejte tyto pěstitelské fígle Chcete se pyšnit opravdu výstavními muškáty? Chce to znát ty správné pěstitelské fígle, díky kterým budou muškáty od jara do podzimu nádherně husté a bohatě vykvetlé. Základem je správný substrát, dostatek hnojiva, slunné stanoviště a pravidelná závlaha. Tajemstvím pěstování dechberoucích muškátů jsou i následující fígle.