Kategorie Pevná prsa

Článek
Krásná a pevná prsa: Žádná operace, pouze osvědčená a zaručená metoda
Krásná a pevná prsa: Žádná operace, pouze osvědčená a zaručená metoda Která žena netouží mít svá prsa krásná a pevná. Je sice možnost plastické operace, ale ono to opravdu není levné, a zvláště maminky po dětech své ušetřené finance raději investují do svých ratolestí. Existuje ovšem velmi jednoduchá a zaručená metoda, jak docílit krásného vzhledu vašich prsou.
Článek
Jak na povislá prsa: Zpevněte je cvičením i domácími obklady a maskami
Jak na povislá prsa: Zpevněte je cvičením i domácími obklady a maskami Povislá prsa jsou strašákem snad každé ženy po třicítce. Abyste byla se svým dekoltem spokojená, nemusíte hned běžet k plastickému chirurgovi. Vyrazte proti ochablým a povislým prsům do boje. Své poprsí zpevníte cvičením, domácími maskami i změnou jídelníčku.
Článek
Pevná prsa bez drahé plastiky? Bez problému, poradíme vám!
Pevná prsa bez drahé plastiky? Bez problému, poradíme vám! Jsou moje ňadra ve formě? Tuto otázku si pravděpodobně každá z nás čas od času položí, když na sebe sebekriticky pohlédne do zrcadla. Možná je pro vás důležité, nakolik se vaše vnady líbí mužům, a tak od nás přijměte pár prima tipů, jak se chovat, aby byla vaše hruď i nadále objektem příjemného zájmu okolí.