Kategorie Pevná prsa

Článek
Jak na povislá prsa: Zpevněte je cvičením i domácími obklady a maskami
Jak na povislá prsa: Zpevněte je cvičením i domácími obklady a maskami Povislá prsa jsou strašákem snad každé ženy po třicítce. Abyste byla se svým dekoltem spokojená, nemusíte hned běžet k plastickému chirurgovi. Vyrazte proti ochablým a povislým prsům do boje. Své poprsí zpevníte cvičením, domácími maskami i změnou jídelníčku.
Článek
Jak na krásnější a pevnější prsa? Zapomeňte na plastiku
Jak na krásnější a pevnější prsa? Zapomeňte na plastiku Jen málo žen je spokojených s tvarem a velikostí svého poprsí. Jednou z variant je samozřejmě chirurgický zákrok. Ten ale není cenově přístupný všem a spousta žen se bojí takový zákrok podstoupit. Existuje však jiný způsob, jak prsa zpevnit a zvětšit jejich objem? Ano, existuje.
Článek
Pevná prsa bez drahé plastiky? Bez problému, poradíme vám!
Pevná prsa bez drahé plastiky? Bez problému, poradíme vám! Jsou moje ňadra ve formě? Tuto otázku si pravděpodobně každá z nás čas od času položí, když na sebe sebekriticky pohlédne do zrcadla. Možná je pro vás důležité, nakolik se vaše vnady líbí mužům, a tak od nás přijměte pár prima tipů, jak se chovat, aby byla vaše hruď i nadále objektem příjemného zájmu okolí.