Kategorie Pleťová maska

Článek
Přírodní botox v podobě domácí pleťové masky
Přírodní botox v podobě domácí pleťové masky Na tuto zázračnou masku, která nám pomůže vyživit, omladit a krásně vyhladit naši unavenou pleť, nám postačí pouze ingredience, které každá z nás má jistě doma. Tu musíte vyzkoušet!
Článek
Nejúčinnější pleťová maska, co vás zachrání po kocovině
Nejúčinnější pleťová maska, co vás zachrání po kocovině Většina z nás se po večírku plném alkoholu vždy zaměří na zbavení se palčivé bolesti hlavy, neuhasitelné žízně či žaludeční nevolnosti. Ale všimla jste si, že kocovinou zároveň trpí i vaše pleť?
Článek
Stačí smíchat dvě ingredience a během malé chvíle se zbavíte černých teček!
Stačí smíchat dvě ingredience a během malé chvíle se zbavíte černých teček! Neznám snad nikoho, kdo by nebojoval s černými tečkami, které se nejčastěji vyskytují na nose a bradě. Nejen, že jsou nevzhledné, ale pleť s nimi vypadá unavenější a je hrubá na dotek. Masky, které pomáhají, jsou ale docela drahé. Tak proč si nevyrobit levnější variantu doma?
Článek
Jak vám pomůže dýně ke kráse?
Jak vám pomůže dýně ke kráse? Halloween je za dveřmi, dýně nakoupené a hurá dlabat. No jo, ale co s tím vydlabaným vnitřkem? Z dýně se dá uvařit spoustu skvělých a chutných receptů. Kromě toho má dýně také skvělé účinky na naši pleť, vlasy i kůži.
Článek
Udělejte si doma bahenní lázně a vyzkoušejte lávovou zem
Udělejte si doma bahenní lázně a vyzkoušejte lávovou zem Věřili byste tomu, že se můžete od hlavy až k patě umýt bahnem a že to ještě ke všemu může být příjemné a přínosné? Že ne? V tom případě si to řekněte nahlas, protože pokud tento článek dočtete do konce a lávovou zem…