Kategorie Pleťová maska

Článek
Textilní pleťová maska za pár korun: Vaši pleť vyživí a hydratuje stejně jako ta kupovaná
Textilní pleťová maska za pár korun: Vaši pleť vyživí a hydratuje stejně jako ta kupovaná Textilní pleťové masky zažívají vrchol své popularity. Jejich aplikace na obličej je velmi jednoduchá a příjemná. Během několika minut dokážou vaši pleť rozjasnit, vyživit nebo hydratovat. Pro textilní masku nemusíte běžet rovnou do obchodu a vydávat za ni nemalé peníze. Podobně účinnou masku si zvládnete vyrobit i doma. A to za pár korun.
Článek
Vyzkoušejte pleťovou masku z vaječných skořápek: Vyživuje pleť a zpomaluje tvorbu vrásek
Vyzkoušejte pleťovou masku z vaječných skořápek: Vyživuje pleť a zpomaluje tvorbu vrásek Vyhazujete skořápky od vajec? Je to velká škoda. Tento přírodní materiál totiž obsahuje spoustu cenných látek, které blahodárně působí na vaši pleť. Až zase budete používat vajíčka k pečení či k vaření, vzpomeňte si na to, že skořápky rozhodně do koše nepatří. Na místo toho si z nich vyrobte vyživující pleťovou masku.
Článek
Jak si škodíme v péči o vlasy?
Jak si škodíme v péči o vlasy? Mytí vlasů je zdánlivě jednoduchý proces, který vykonáváme téměř denně. Proto je dobré dát si pozor na určité věci, které bychom měly, nebo naopak neměly dělat.
Článek
Pleťová maska z 3 ingrediencí vás zbaví akné jednou provždy
Pleťová maska z 3 ingrediencí vás zbaví akné jednou provždy Akné patří mezi velmi nepříjemné zdravotní a především estetické problémy. Někdo si přetrpí nevzhledné pupínky během puberty, někdo s nimi bojuje po celý život. V boji proti akné vám může pomoci tato skvělá mastička, na kterou budete potřebovat pouze tři ingredience.
Článek
3 recepty na domácí pleťové masky, které vás zbaví vrásek
3 recepty na domácí pleťové masky, které vás zbaví vrásek Se stárnutím jsou neodmyslitelně spojené i přibývající vrásky. Mnohé ženy používají nejrůznější krémy, jiné sází na kosmetické procedury. Zkuste vsadit na přírodu a vytvořit si vlastní domácí masku, která vás zbaví vrásek stejně spolehlivě. Máme pro vás několik receptů.
Článek
7 domácích receptů, které vám pomohou zbavit se černých teček
7 domácích receptů, které vám pomohou zbavit se černých teček Černé tečky, především na nose, má téměř každá žena a každá žena se jich snaží také zbavit. Používáte drahé kosmetické přípravky, ale tečky se pořád vrací? Zkuste tyto domácí recepty, se kterými i ušetříte.
Článek
Přírodní botox v podobě domácí pleťové masky
Přírodní botox v podobě domácí pleťové masky Na tuto zázračnou masku, která nám pomůže vyživit, omladit a krásně vyhladit naši unavenou pleť, nám postačí pouze ingredience, které každá z nás má jistě doma. Tu musíte vyzkoušet!
Článek
Nejúčinnější pleťová maska, co vás zachrání po kocovině
Nejúčinnější pleťová maska, co vás zachrání po kocovině Většina z nás se po večírku plném alkoholu vždy zaměří na zbavení se palčivé bolesti hlavy, neuhasitelné žízně či žaludeční nevolnosti. Ale všimla jste si, že kocovinou zároveň trpí i vaše pleť?
Článek
Stačí smíchat dvě ingredience a během malé chvíle se zbavíte černých teček!
Stačí smíchat dvě ingredience a během malé chvíle se zbavíte černých teček! Neznám snad nikoho, kdo by nebojoval s černými tečkami, které se nejčastěji vyskytují na nose a bradě. Nejen, že jsou nevzhledné, ale pleť s nimi vypadá unavenější a je hrubá na dotek. Masky, které pomáhají, jsou ale docela drahé. Tak proč si nevyrobit levnější variantu doma?
(2) Načíst více