Hongkongská modelka Candy Lo má 54 let, ale vypadá jako dvacítka: Za mladistvý vzhled vděčí pleťové masce z čerstvé mrkvové šťávy

Hongkongská modelka Candy Lo má 54 let, ale vypadá jako dvacítka: Za mladistvý vzhled vděčí pleťové masce z čerstvé mrkvové šťávy Zdroj: AsiaOne.com

Candy Lo je uznávaná modelka, která žije v Hongkongu. Nebylo by na tom nic tak zvláštního, kdyby tato krásná žena neměla už 54 let. Tato asijská celebrita se pyšní bezchybnou pletí bez viditelných vrásek, za kterou prý nevděčí plastice, nýbrž pleťové masce z čerstvé mrkvové šťávy. Ostatním ženám na tento zázrak prozradila svůj osvědčený recept.

54letá Candy Lo dokazuje, že věk je jenom číslo

Při pohledu na fotky hongkongské modelky Candy Lo neuvěříte, že této krásce je už 54 let. Za její krásou prý rozhodně nestojí úpravy ve Photoshopu, plastické operace, botox či další zásahy estetického chirurga. Tato žena, která by mohla být klidně babičkou, vůbec nestárne.

Díky svému nadčasovému půvabu je po pracovní stránce v jednom kole. Navíc je i velmi vytíženou mámou tří dětí. Navzdory tomu, že funguje na 120 procent, Candy Lo vypadá naprosto neuvěřitelně a svou krásou konkuruje dvacetiletým dívkám.

Zdroj: YouTube.com

Bývalá Miss Asia, která vypadá lépe než dřív

Paradoxem navíc je, že tato žena se již v roce 1991 stala Miss Asia. Od té doby uplynuly desítky let a Candy Lo vypadá ještě lépe než dřív. Kromě své štíhlé postavy se tato čínská celebrita pyšní bezchybnou pletí bez vrásek. Sama veřejně prozradila, že mladistvý vzhled své pleti udržuje pomocí speciální pleťové masky z čerstvé mrkvové šťávy, kterou si na svou tvář nanáší každý večer.

Pleťovou masku, kterou používá Candy Lo, můžete vyzkoušet i vy

Maska z čerstvé mrkvové šťávy, je starým čínským receptem, na který Candy Lo nedá dopustit. Příprava této pleťové masky je přitom neuvěřitelně snadná a hravě ji zvládnete i vy. Jestli chcete, aby vaše tvář měla mladistvější vzhled, používejte tuto masku třikrát až pětkrát do týdne.

Potřebujete:

  • 1 polévkovou lžíci zakysané smetany
  • 5 polévkový lžic čerstvé mrkvové šťávy
  • 1 polévkovou lžíci kukuřičného škrobu
  • 100 ml vody

Zdroj: Shutterstock.com Postup:

1. Do hrnce nalijte vodu, do které přidáte kukuřičný škrob. Vše dobře promíchejte.

2. Směs vody a kukuřičného škrobu neustále míchejte, dokud se nevytvoří hustá kaše.

3. Tuto kaši odstavte a nechte vychladnout.

4. Do kaše z vody a kukuřičného škrobu nakonec vmíchejte zakysanou smetanu a čerstvou mrkvovou šťávu. Základ pleťové masky tak máte hotový.

Aplikace pleťové masky z čerstvé mrkvové šťávy

1. Vyčistěte si obličej.

2. Na tvář si rovnoměrně naneste pleťovou masku z čerstvé mrkvové šťávy a nechte ji působit 30 minut.

3. Pleťovou masku posléze smyjte vlažnou vodou a tvář si jemně očistěte bavlněným ručníkem.

4. Naneste si na tvář svůj noční pleťový krém a jděte spát.

Autor:
Publikováno: 29. 8. 2019 14:00 Nahlásit obsah