Kategorie Pomluvy

Článek
Proč vás lidé pomlouvají: Závidí vám, mají nízké sebevědomí nebo jdou s davem
Proč vás lidé pomlouvají: Závidí vám, mají nízké sebevědomí nebo jdou s davem Pomluvy jsou nejen doménou žen, ale i mužů. Mluvit o někom za jeho zády je nedílnou součástí naší kultury. S pomluvami, které o vás ostatní šíří, nic neuděláte. Můžete ale změnit svůj přístup k tomu, co o vás nepřejícní lidé říkají. V prvé řadě byste měli znát jejich důvody, které je ženou k pomluvám. Následně berte jejich řeči s nadhledem.
Článek
Odstraňte ze svého života závistivce, nafoukance či manipulátory, kteří z vás vysávají energii. Budete se cítit mnohem lépe
Odstraňte ze svého života závistivce, nafoukance či manipulátory, kteří z vás vysávají energii. Budete se cítit mnohem lépe Kvalitu našeho života ovlivňujeme nejen my sami. Velký vliv na ni mají také lidé, kteří nás obklopují. Abyste byli skutečně šťastní a nabití pouze pozitivní energií, vyškrtněte ze svého života některé lidi, kteří vám ubírají sílu, elán i vitalitu. Věřte tomu, že když už nebudete v jejich dosahu, budete se cítit mnohem lépe.
Článek
Jste v zaměstnání neustále osočováni? Braňte se a stanovte si přijatelné meze
Jste v zaměstnání neustále osočováni? Braňte se a stanovte si přijatelné meze Ne všem se podaří najít takové zaměstnání, které by bylo zároveň jeho koníčkem, ale pokud máte práci, která vás baví, i když to není zrovna vaše práce snů, můžete být spokojeni.
Článek
Jak se nejúčinněji chránit proti pomluvám? Přední psychologové v tom mají jasno!
Jak se nejúčinněji chránit proti pomluvám? Přední psychologové v tom mají jasno! Drby, drby a ještě jednou drby. Ty jsou mezi námi, co svět světem stojí a nejspíš tomu v budoucnu nebude jinak. Jenže jen doopravdy šťastný člověk se dokáže od takového chování oprostit a nesoudit druhé, když sám nemá před svým prahem tzv. zameteno.
Článek
TEST: Umíte si udržet soukromí, nebo na sebe prásknete všechno hned?
TEST: Umíte si udržet soukromí, nebo na sebe prásknete všechno hned? Upřímné svěřování lidi sbližuje, jistě. Sebeodhalování je však citlivá záležitost a zdaleka ne každá z nás toto umění dokonale ovládá. Znáte tu pravou míru?
Článek
Buďte ta, kterou neopustí aneb jak se nestát nepohodlnou milenkou
Buďte ta, kterou neopustí aneb jak se nestát nepohodlnou milenkou Nepohodlná milenka, to je ta, kterou být nechcete, protože muži o komplikované vztahy nestojí. Takže jestli si vás má „nechat“, nesmíte být ta, která jej nebo jeho rodinu a blízké obtěžuje. Buďte chytrá…