Kategorie Poprsí

Článek
Krásná a pevná prsa: Žádná operace, pouze osvědčená a zaručená metoda
Krásná a pevná prsa: Žádná operace, pouze osvědčená a zaručená metoda Která žena netouží mít svá prsa krásná a pevná. Je sice možnost plastické operace, ale ono to opravdu není levné, a zvláště maminky po dětech své ušetřené finance raději investují do svých ratolestí. Existuje ovšem velmi jednoduchá a zaručená metoda, jak docílit krásného vzhledu vašich prsou.
Článek
Dívka s gigantickým poprsím žádá o pomoc. Potřebuje peníze na plastickou operaci
Dívka s gigantickým poprsím žádá o pomoc. Potřebuje peníze na plastickou operaci Malá prsa a velká prsa – dilema, které řeší téměř každá z nás již od puberty, a většinou právě s tím, co máme, nejsme příliš spokojené. Ty s menšími košíčky závidí těm s plnějším dekoltem a naopak. Budete s námi ale jistě souhlasit, že zlatá střední cesta je i v tomto případě to nejlepší.
Článek
Tvar a velikost poprsí toho o vás řekne víc, než byste chtěla!
Tvar a velikost poprsí toho o vás řekne víc, než byste chtěla! Přemýšlet nad tím, jestli má tvar a velikost ženského poprsí nějakou spojitost s vlastnostmi a povahou jejich majitelky, by asi moc lidí nenapadlo. Vědci z americké univerzity v Hustonu se však touto otázkou zabývali a po…