Vaše ruce vám prozradí, zda i vy máte strážného anděla

Vaše ruce vám prozradí, zda i vy máte strážného anděla Zdroj: Shutterstock

Čtení z rukou je staré jako lidstvo samo a čáry na vašich dlaních o vás mnohé prozradí. Dnes se s námi můžete podívat, zda vám osud přál a máte vepsanou čáru svého anděla strážného, a co to vlastně znamená.

Každá čára symbolizuje něco jiného, jako třeba čáru života, zdraví, lásky a také čáru ochrannou, kterou jinak nazýváme čárou strážného anděla. Tu najdete hned vedle čáry života na pravé či na levé dlani. Zvláštností je i to, že ne každý člověk ji má a ne každý ji má stejnou. Je to čára, která vás chrání před nebezpečím, různými katastrofami a působením zlých sil.

Čára strážného anděla může být různě dlouhá, a pokud je ve stejné délce jako čára života, znamená to, že jste ochraňováni po celý váš život. Je-li kratší nebo přerušovaná, budete chráněni jen v určitém období života. Pokud je vaše čára života přerušovaná nebo málo výrazná a vedle ní čára anděla strážného naopak výrazná a silná, máte vyhráno. Čekají vás sice jisté komplikace, nemoci a nepřízeň osudu, ale váš anděl vás chrání a vše zvládnete.

Zdroj: Shutterstock

Kde přesně čáru anděla strážného hledat?

Může být jak na levé, tak i na pravé dlani. Pokud ji máte na pravé ruce, znamená to, že svého anděla ochrany jste si zasloužili svými dobrými skutky jak v minulém, tak i v přítomném životě. Jestli je vaše čára anděla na levé dlani, tak jste chráněni od narození a váš anděl je s vámi od prvního dne vašeho života.

Lidé, kteří čáru anděla mají, se vyznačují štěstím hlavně v období nemoci nebo při různých nehodách, kdy vyváznou jen s drobným poraněním bez vážné újmy na zdraví.

Patříte také k lidem, kteří mají svého anděla strážného? Podívejte se na své blízké a zjistěte, zda je také chrání tento anděl.

Autor:
Publikováno: 8. 6. 2021 11:20 Nahlásit obsah