Kategorie Rady

Článek
Toužíte po vyšší postavě? Pomozte si optikou
Toužíte po vyšší postavě? Pomozte si optikou Pokud také patříte mezi ty, které moc nevyrostly, nezoufejte. Máme pro vás několik dobrých triků, jak tento nepatrný nedostatek opticky vylepšit.
Článek
Začala grilovací sezóna! 8 nekonvenčních tipů a triků pro grilování
Začala grilovací sezóna! 8 nekonvenčních tipů a triků pro grilování Jako každoročně v tuto dobu tu máme nástup léta, které s sebou přináší tradiční zábavu v podobě milovaného grilování. Jste vůbec na tuto sezónu dobře připraveni?
Článek
Jak přežít pád z velké výšky, i když se zdá, že je to váš poslední? Tyto rady vám pomohou přežít
Jak přežít pád z velké výšky, i když se zdá, že je to váš poslední? Tyto rady vám pomohou přežít Taky nemáte rádi výšky a při pohledu z větší vzdálenosti od země se orosíte? Tak s tím vám bohužel nepomůžeme, je to jeden z vrozených strachů společně se strachem z hlasitých zvuků. Nicméně máme pro vás alespoň pár rad, jak zvýšit vaše šance na přežití, kdybyste se někdy dostali do situace, kdy není jiné možnosti, než prostě padat dolů na zem.
Článek
Tipy a triky pro správné hospodyňky od písmene R
Tipy a triky pro správné hospodyňky od písmene R Víte, jak udělat rychlou večeři, jak poznat, jakou chuť bude mít rebarbora nebo jak postupovat při rozmrazování? Stačí se jen začíst.
Článek
Jak rychle, účinně a hlavně ekologicky zatočit se špínou v domácnosti?
Jak rychle, účinně a hlavně ekologicky zatočit se špínou v domácnosti? Nechce se vám neustále utrácet za nové a nové chemické přípravky do domácnosti? To je dobře, nám také ne. Vždyť jak si asi se špínou doma poradily naše prapraprabáby? Řiďte se našimi radami a ušetříte nejen vaši peněženku, ale hlavně přírodu!
Článek
Jak na uskladnění pečiva, aby dlouho vydrželo
Jak na uskladnění pečiva, aby dlouho vydrželo Jak co nejchytřeji skladovat čerstvý chléb, rohlíky či jiné pečivo, aby vám již druhý den netvrdlo nebo nemělo nepříjemnou gumovou konzistenci a v nejhorším případě další den nezačalo plesnivět? Zkuste pár našich osvědčených triků.
Článek
19 super psychologických tipů, které změní váš život
19 super psychologických tipů, které změní váš život Snažíme se stát lepšími, chytřejšími a silnějšími, ale často hledáme příliš složitou cestu, a to je škoda. Existují méně stresující způsoby, které vedou ke stejnému cíli. Našli jsme 19 zlepšováků z různých oblastí, které jednoznačně usnadní váš život.
Článek
Po smrti svého tříletého syna napsal seznam deseti věcí, na které by určitě neměl zapomínat žádný rodič...
Po smrti svého tříletého syna napsal seznam deseti věcí, na které by určitě neměl zapomínat žádný rodič... Člověk, který nezažil ztrátu vlastního dítěte, dokáže jen těžko pochopit, jak moc takováto událost dokáže bolet. Richard Pringle před rokem přišel o svého 3letého syna Hughieho a nyní se rozhodl napsat pár rad pro všechny rodiče.
(31) Načíst více