5 věcí, při kterých vás muž nesmí nikdy vidět

5 věcí, při kterých vás muž nesmí nikdy vidět Zdroj: Shutterstock.com

Ačkoliv můžeme my ženy mužům v jistých chvílích připadat jako mystická stvoření, která jsou velmi křehká a jemná, i oni vědí, že jsme pouze bytost z masa a kostí. To však neznamená, že se svým partnerem musíme sdílet úplně vše.

I když žijete v dlouhodobém vztahu, nemění to nic na tom, že jsou jisté situace, které bychom si my ženy měly nechat jen samy pro sebe a muže do nich netahat. Čeho bychom je tedy měly ušetřit? 

Péče o pleť

Proč bychom se měly před mužem odličovat, čistit si pleť a v horším případě ještě vymačkávat nežádoucí pupínky? Všechny tyto úkony vykonávejte v koupelně pěkně o samotě a vyjděte z ní již s okouzlující pletí. Ani vám by se přeci nechtělo dívat na muže, který tohle dělá.

Šťourání mezi zuby

Není snad nic nevhodnějšího, než když jde muž se svou milovanou do luxusní restaurace anebo na oběd ke svým rodičům a po dobrém jídle si jeho vyvolená začne před zraky všech okatě šťourat párátkem mezi zuby. Není přeci jednoduší odejít na toaletu a tam si zbytky jídla odstranit v soukromí?

Zdroj: Shutterstock.com

Holení

Každý muž má rád, když je jeho přítelkyně krásné hladká a bez chloupků, avšak nikdo z nich nechce vidět, co tomu všechno předchází. Holení nohou by se dalo ještě nějakým způsobem pochopit, ale opravdu se musíte před mužem předvádět, při holení intimních partií? Ne a ještě jednou ne!

Sprostá slova

Některé situace si sprostá slova přímo žádají, například když vám spadne něco na nohu. Ale používat vulgarismy téměř za každým slovem se na ženu nehodí a pro muže je to spíše odpudivé než přitažlivé. Tak raději příště pozor na pusu!

Konverzace z toalety

Většinou to začnou dělat ženy, které mají děti, protože jak všechny maminky dobře ví, s dětmi nejste nikdy sama, a to i v těch nejmíň vhodných situacích. Jenže pro vašeho partnera konverzace z toalety a ještě třeba s otevřenými dveřmi nejsou až tolik příjemné.

Autor:
Publikováno: 16. 2. 2021 14:49 Nahlásit obsah