Kategorie Co nedělat

Článek
5 nezdravých návyků, kterými si nevědomky ničíte zdraví
5 nezdravých návyků, kterými si nevědomky ničíte zdraví Každý den pečlivě dodržujete osobní hygienu, cvičíte, snažíte se zdravě jíst... I přesto si možná nevědomky ničíte zdraví. Kde je zakopaný pes? Možná v tom, že si některé nezdravé návyky vůbec neuvědomujete.
Článek
Co nedělat na svatou Lucii 13. prosince: Vyhněte se úklidu, umývání oken i praní prádla
Co nedělat na svatou Lucii 13. prosince: Vyhněte se úklidu, umývání oken i praní prádla Svatá Lucie má svátek 13. prosince. K tomuto dni se váže nejen lidové rčení “Lucie noci upije, ale dne nepřidá”. S 13. prosincem je spojeno také řada tradic a pověr, z nichž některé jsou dávno zapomenuté. Rozhodně byste měli vědět, co na svatou Lucii nedělat a čemu se vyhnout. O jaké činnosti jde konkrétně?
Článek
Jste často unavení a máte problémy se spánkem? Těmto chybám byste se měli vyvarovat
Jste často unavení a máte problémy se spánkem? Těmto chybám byste se měli vyvarovat Trpíte nedostatkem spánku a jste stále unavení? Svoji únavu možná přičítáte stresu a každodenní rutině. Napadlo vás ale někdy, že hlavní příčina je úplně někde jinde? Řekneme vám, čeho se vyvarovat, abyste spali vydatným spánkem a po ránu se cítili čiperní jako rybičky.
Článek
Modré pondělí, Šedivé úterý a Škaredá středa: Co v tyto dny dělat a nedělat
Modré pondělí, Šedivé úterý a Škaredá středa: Co v tyto dny dělat a nedělat Víte, co dělat na Modré pondělí, Šedivé úterý a Škaredou středu? Projděte si s námi velikonoční pověry a tradice den po dni. Zjistíte tak například, kdy byste měli doma vymetat pavučiny a umývat okna a který den byste se rozhodně neměli mračit na ostatní.
Článek
7 ranních návyků, které nám nedovolí zhubnout. Vyvarujte se jim
7 ranních návyků, které nám nedovolí zhubnout. Vyvarujte se jim Ráno dělá den, stejně tak ovlivňuje harmonogram fyziologických procesů těla. Naše ranní rituály určují, zda budeme jíst velký nebo malý oběd, zda tělo použije všechny kalorie nebo si je uloží. To má zásadní vliv na to, jestli se nám podaří zhubnout.
Článek
7 nebezpečných chyb, které ženy dělají při používání tamponů
7 nebezpečných chyb, které ženy dělají při používání tamponů Některé ženy nedají na nošení tamponů dopustit, především v letních měsících je tampon komfortnější než vložka. Jenže při nošení tamponů se ženy dopouštějí více chyb než u normálních vložek. V některých případech může být tato zanedbaná péče pro jejich zdraví opravdu nebezpečná.
Článek
7 věcí, které zaručeně zničí vaše manželství
7 věcí, které zaručeně zničí vaše manželství Jsou věci, které by se v manželství a celkově v partnerském vztahu prostě dělat neměly. I přesto, že to v tu chvíli nemusíte myslet nijak zle, partner to postupem času, kdy se problémy budou na sebe nabalovat, uvidí jinak. Přichystali jsme si tedy pro vás 7 věcí, na které byste si měli dávat pozor, pokud chcete, aby vaše manželství vydrželo.
Článek
4 zlozvyky, které negativně ovlivňují váš sexuální život
4 zlozvyky, které negativně ovlivňují váš sexuální život Naše libido negativně neovlivňuje jen únava nebo bolest hlavy. Naše menší prohřešky, kterých se dopouštíme téměř denně, nejenže ovlivňují to, jak vypadáme, ale také to, jak moc na svého miláčka máme chuť.
Článek
Pořád se vám nedaří zhubnout? Možná za to může těchto 5 ranních zlozvyků
Pořád se vám nedaří zhubnout? Možná za to může těchto 5 ranních zlozvyků Už nějakou dobu se vyhýbáte rychlému občerstvení obloukem, pravidelně cvičíte, snažíte se zdravě jíst, ale přebytečná kila pořád nemizí? Ve skutečnosti za stagnováním vaší váhy můžou být vaše ranní rituály, které vám brání na cestě za vaší vysněnou postavou!
(11) Načíst více