Kategorie Holení

Článek
5 věcí, při kterých vás muž nesmí nikdy vidět
5 věcí, při kterých vás muž nesmí nikdy vidět Ačkoliv můžeme my ženy mužům v jistých chvílích připadat jako mystická stvoření, která jsou velmi křehká a jemná, i oni vědí, že jsme pouze bytost z masa a kostí. To však neznamená, že se svým partnerem musíme sdílet úplně vše.
Článek
Umělkyně Katrina Hendrix se neholí už sedm let. Chloupky ukázala i na své svatbě
Umělkyně Katrina Hendrix se neholí už sedm let. Chloupky ukázala i na své svatbě Pro většinu žen je dámské holítko a pěna na holení základní součástí výbavy pro péči o tělo. Neplatí to však pro umělkyni Katrinu Hendrix z ruského Petrohradu, která se neholí více než sedm let. Své chloupky dala nedávno na odiv i během své svatby, což spousta lidí považovala za velký přešlap.
Článek
Zarostlé chloupky jsou věčný problém: Víme, jak na ně
Zarostlé chloupky jsou věčný problém: Víme, jak na ně S přibývajícími slunečními paprsky přichází období šatů, sukní a plavek. Kromě celulitidy a strií nás může na nohách a tříslech potrápit ještě jedna nepříjemnost. A tou jsou zarůstající chloupky. I když jde hlavně o estetický problém, zarostlé chloupky dokážou být pěkně bolestivé. Jakým způsobem můžete předejít jejich vzniku?
Článek
Holit či naopak neholit? Po čem muži touží?
Holit či naopak neholit? Po čem muži touží? Holení nohou a podpaždí považujeme za nejen hygienickou normu, v podpaždí nás také konečně již dohánějí muži. Jak je to ale s holením intimních partií? Módní vlna, výstřelek nebo nutnost?
Článek
Švédská modelka se odmítá holit: Co na její přirozený vzhled říkáte?
Švédská modelka se odmítá holit: Co na její přirozený vzhled říkáte? Švédská modelka Arvida Byström je tak trochu jiná. Co se vzhledu týče, jde si svou cestou a nebere ohledy na současné společenské normy. O čem je řeč? Tato modelka se totiž odmítá holit a možná i díky tomu si ji vyhlédly velké módní domy, pro které nafotila několik kampaní. Jestli se vám její přirozený vzhled líbí, nebo ne, to už je věc názoru.
Článek
Sedm chyb, které děláte při holení. Pozor na ně!
Sedm chyb, které děláte při holení. Pozor na ně! Ačkoliv léto pomalu ale jistě končí, ještě pořád na nás čekají slunečné dny, kdy je zapotřebí, aby naše nožky byly krásně hebké a bez chloupků. I přesto, že se holení může zdát jako naprosto triviální věc, většina z nás se dopouští několika chyb, které je zapotřebí okamžitě napravit!
Článek
Nebaví vás pravidelné holení? Víme, jak růst chloupků zpomalit!
Nebaví vás pravidelné holení? Víme, jak růst chloupků zpomalit! Horké letní počasí nastolilo diktát hladké kůže. Když si vyrazíte ven v šatech nebo v šortkách, nebylo by vůbec pěkné, kdyby se vám na nohou vyjímaly tmavé chloupky. Je ale pro vás pravidelné holení otrava? Poradíme vám, jak se holit méně! Známe totiž tajemství, jak růst chloupků zpomalit!
Článek
10 zajímavostí o ochlupení v intimních partiích. Tohle jste jistě netušily!
10 zajímavostí o ochlupení v intimních partiích. Tohle jste jistě netušily! Všechny jej máme a téměř všechny si jej nejrůznějšími způsoby odstraňujeme – řeč není o ničem jiném než o ochlupení v intimních partiích. Ačkoliv je to naprosto běžná věc, je to pořád téma, o kterém se lidé neradi baví.
(2) Načíst více