Britští manželé počali přirozenou cestou trojčata. K odlišení svých holčiček používají lak na nehty

Britští manželé počali přirozenou cestou trojčata. K odlišení svých holčiček používají lak na nehty Zdroj: Walesonline.co.uk

Děti jsou jako dar. Ale šance, že čekáte jednovaječná trojčata, se rovná doslova malému zázraku. Své by vám o tom řekli Sian a Aaron Palfreyovi, kteří během rutinního těhotenského ultrazvuku přišli na to, že přirozenou cestou počali rovnou tři identické přírůstky. Jak se naučili žít se svými třemi holčičkami, které si jsou podobné jako vejce vejci?

Ultrazvuk přinesl mladým rodičům velké překvapení

Šance, že počnete jednovaječná trojčata přirozenou cestou, se rovná 1 ku 200 milionům. Sianě a Aaronovi Palfreyovým se tato úžasná věc podařila na první pokus. Mladý manželský pár si totiž řekl, že je na čase, aby si pořídili společné miminko. Ultrazvuk prováděný v prvním trimestru těhotenství však odhalil nečekanou věc.

“Těšila jsem se na to, že budu mít jedno dítě. Když ale lékař během ultrazvuku zaznamenal tlukot druhého srdíčka a pak ještě srdíčka třetího, byl to pro mě doslova zázrak,” popisuje trojnásobná maminka Sian.

Zdroj: Thesun.co.uk Trojčátka přišla na svět předčasně

Holčičky Belle, Olivia a Jorgie se narodily předčasně ve 32. týdnu těhotenství. Proto následně putovaly na oddělení určené pro předčasně narozené děti. Rodiče si je mohli pochovat v náručí až mnohem později. 

“Trvalo to sice dlouho, ale dočkali jsme se. Když jsme je poprvé drželi, bylo to kouzelné. Nemohli jsme uvěřit tomu, že jsou skutečně naše,” říká Sian.

Zdroj: Facebook.com | Aaron Palfrey Jak rozlišit tři identické holčičky? Pomocí laku na nehty

Starat se o tři malé děti na jednou, musí být pro novopečené rodiče pořádný zápřah. Zvlášť tehdy, když si jsou všechna miminka podobná jako vejce vejci. Sian a Aaron proto od narození svých holčiček hledali způsob, jak trojčátka navzájem odlišit, aby se jim nepletla.

Co začali praktikovat? Každé ze svých holčiček nalakovali jeden nehet na nožičce jinou barvou laku. Olivia měla žlutý, Belle růžový a Jorgie fialový.

Zdroj: Facebook.com | Aaron Palfrey Trojčátka vnesla manželům do života radost

Maminka Sian procházela před narozením svých holčiček náročným obdobím. Zemřel jí totiž milovaný tatínek i oba prarodiče. “Několik let pro mě bylo velmi těžkých. Trojčátka vnesla do mého života zase radost. Je skvělé pozorovat, jak rychle vyrůstají. I když je starost o ně někdy náročná, s manželem bychom neměnili. Jsme šťastní za každičkou minutu, které s nimi můžeme prožít,” vypráví otevřeně maminka Sian, která veřejně ukazuje, jaké je to mít trojčata, také na svém Facebooku.

V každém případě se s příchodem trojčátek obrátil mladým manželům život o 180 stupňů, svým třem holčičkám se totiž museli plně uzpůsobit. Jak Sian a Aaron ale říkají, své děti zvládají a jsou sehraný tým.

Autor:
Publikováno: 25. 11. 2020 10:42 Nahlásit obsah