Kategorie Trojčata

Článek
Žena šokovala sociální síť svým poporodním bříškem. Takhle vypadá měsíc po narození trojčat
Žena šokovala sociální síť svým poporodním bříškem. Takhle vypadá měsíc po narození trojčat Během těhotenství ženské tělo prochází obrovskými změnami, které k tomuto období neodmyslitelně patří. Každá z nich má své důležité opodstatnění, které vede ke zdárnému vývoji a následně i porodu miminka.
Článek
Po smrti milovaného manžela přišla na nečekanou novinu. Byl to ten nejkrásnější dárek od něj
Po smrti milovaného manžela přišla na nečekanou novinu. Byl to ten nejkrásnější dárek od něj Jen málokdo by se mohl pochlubit láskou jako z pravého romantického filmu. To ovšem nebyl případ Courtney a Briana. Tento mladý pár se do sebe na první pohled zamiloval během sněhové bouřky, po nějakém čase se vzali a dokonce měli i miminko.
Článek
Během autonehody jí zemřel manžel i syn. To, co se jí stalo za dva dny, nečekala ani ve snu!
Během autonehody jí zemřel manžel i syn. To, co se jí stalo za dva dny, nečekala ani ve snu! Říká se, že si věcí začneme vážit až poté, co je ztratíme. To platí i o lidech. Bohužel v tomto příběhu je ztráta člověka věčná. Courtney Hillová totiž ztratila svého milovaného manžela a syna při tragické autonehodě.
Článek
Při autonehodě přišli o své tři děti. O půl roku později se však stalo něco neuvěřitelného…
Při autonehodě přišli o své tři děti. O půl roku později se však stalo něco neuvěřitelného… Když se Lori Coble v květnu v roce 2007 vracela se svými třemi dětmi domů, nikdy by ji nenapadlo, že se může stát něco tak hrozného. Do jejího minivanu zezadu narazil řidič nákladního vozu.
Článek
I přesto, že už nemohla mít děti, jí v nemocnici řekli, že je těhotná. Další zpráva ale dostala i samotné lékaře!
I přesto, že už nemohla mít děti, jí v nemocnici řekli, že je těhotná. Další zpráva ale dostala i samotné lékaře! Příběh Treviona a Joani začal už na střední škole, kde se do sebe bláznivě zamilovali. Poté se vzali a přivedli společně na svět čtyři nádherné dcery. Jenže po narození poslední dcery bylo Joani sděleno, že další těhotenství už bohužel není možné.
Článek
Případ trojčat jako jsou tahle, ještě doktoři neviděli. Podívejte se, jak vypadají dnes!
Případ trojčat jako jsou tahle, ještě doktoři neviděli. Podívejte se, jak vypadají dnes! Když na svět přijde nový život, je to hlavně důvod k radosti. Ale když na svět přijde těch životů více, je to opravdový zázrak a požehnání.
Článek
Takový případ trojčat doktoři ještě nezažili. Až uvidíte, jak vypadají dnes, neudržíte slzy
Takový případ trojčat doktoři ještě nezažili. Až uvidíte, jak vypadají dnes, neudržíte slzy Když na svět přijde nový život, je to hlavně důvod k radosti. Ale když na svět přijde těch životů více, je to opravdový zázrak a požehnání.