Dánská maminka Maria ukázala těhotenské břicho s trojčaty. Dnes si užívá radosti a strasti několikanásobného rodičovství

Dánská maminka Maria ukázala těhotenské břicho s trojčaty. Dnes si užívá radosti a strasti několikanásobného rodičovství Zdroj: Instagram.com @triplets_of_copenhagen

Dánští manželé Maria a Anders Jorstadovi se rozhodli, že svému synkovi pořídí sourozence. Jaké však bylo jejich překvapení, když zjistili, že čekají rovnou trojčata. Dvě holky a jednoho kluka! Maria se posléze na svém Instagramu rozhodla ukázat, co s břichem udělají trojčata. Nyní informuje o radostech a strastech několikanásobného rodičovství.

Početí trojčat přirozenou cestou je opravdu vzácné

Narození trojčat spadá na jeden z 6400 porodů. O to vzácnějších v případě Marie a Anderse Jorstadových z Dánska bylo, že k početí došlo přirozenou cestou. Tito manželé chtěli svému synkovi Mikaelovi pořídit sestřičku nebo bratříčka. Že do jejich rodiny přibydou celkem tři noví členové, je naprosto zaskočilo. Po prvotním šoku se začali velmi těšit na to, co přijde.

Maria si navíc založila instagramový účet @triplets_of_copenhagen, na kterém postupně mapovala své těhotenství od prvních týdnů až po porod. Tato dnes 38letá žena se obávala toho, že bude muset být vzhledem ke svému věku a vícečetnému těhotenství hospitalizována. Její těhotenství však až do porodu proběhlo bez komplikací.

V těle nepřibrala, pouze jí narostlo obří břicho

Jak Maria říká, své těhotenství si užívala. Narozdíl od ostatních těhotných žen v těle výrazně nepřibrala ani neotékala. Když si prohlédnete fotky, které týden po týdnu během těhotenství se svými trojčaty pořídila, pouze jí narostlo velké břicho. Její proměna od početí až po porodu však byla neuvěřitelná. Více než 364 tisíc lidí na jejím instagramovém účtu pravidelně sledovalo, co vše s břichem dokážou udělat trojčata.

“To byla ale cesta! Od obrovského šoku z toho, že čekáme trojčata až po reakce lidí, ultrazvuky a plánování. Jde o naprosto výjimečnou zkušenost. Jsem ráda, že jsem tyto fotky pořídila. Ukazuje to, jak šíleně mi břicho narostlo. Docela se divím, že s takovým pupkem nepřepadávám dopředu,” zavtipkovala maminka Maria na svém Instagramu.

Výchova čtyřleťáka a dvouletých trojčat dává zabrat

Maria své vytoužené děti porodila 12. září 2018. Do rodiny tak přivítala holčičky Agnes a Iben a chlapečka Filipa. V každém případě si musela oddechnout, protože její břicho dosahovalo před porodem opravdu obřích rozměrů. 

Poté, co Maria a Anders Jorstadovi oznámili na svém instagramovém účtu tuto radostnou událost, gratulovaly jim tisícovky lidí z celé Evropy. V současné době jsou trojčatům dva roky, spolu se čtyřletým Mikaelem však dávají svým rodičům pěkně zabrat. O radostech a strastech svého rodičovství Jorstadovi pravidelně informují na svém Instagramu. I vy si tak můžete díky nasdíleným fotkám představit, jaké to je vychovávat vedle čtyřleťáka také dvouletá trojčata. 

Autor:
Publikováno: 8. 10. 2020 14:27 Nahlásit obsah