Stanování pod hula hoop: Geniální nápad, který ocení hlavně děti

Stanování pod hula hoop: Geniální nápad, který ocení hlavně děti Zdroj: Alongcamecherry.co.uk

Říkáte si, že by vaše děti potřebovaly venku na zahradě nové zpestření? Jelikož počasí bude už za pár týdnů přát stanování, přinášíme vám geniální nápad, který vaše děti ocení hlavně během horkých letních dnů. Z kusu látky a obruče hula hoop vytvořte originální stan, ve kterém si vaše děti pohrají a zároveň se schovají před žhnoucím sluníčkem.

Hula hoop a lehká záclona: To pravé pro horké letní dny

Máte malé děti? V tom případě u sebe doma jistě najdete obruč hula hoop, se kterou si vaše ratolesti tak rády točí kolem pasu. Hula hoop bude mít tentokrát úplně jiné využití, o kterém jste možná ještě neslyšeli. V kombinaci s lehkou záclonou či závěsem ji zkuste přetvořit v další herní prvek vaší zahrady.

Díky tomuto skvělému nápadu vaše děti získají novou skrýš, ve které si pohrají, odpočinou nebo budou společně piknikovat. A nejen to. V letních parnech se zde schovají do stínu před žhnoucími slunečními paprsky.

Zdroj: Alannageorge.com

Výroba stanu z hula hoop

Výroba neobvyklého stanu, jehož základ tvoří obruč hula hoop, je velmi jednoduchá. Šikovný rodič má hotovo už během několika minut. Tento stan využijete nejen na zahradě nebo letní terase, parádu může dělat také v dětském pokojíčku. Jak tedy postupovat?

Budete potřebovat:

  • obruč hula hoop
  • jehlu a nit
  • záclonu nebo závěs
  • provázek a nůžky
  • deku a polštářky

Zdroj: Pinterest.com

Postup:

1. Vezměte si obruč hula hoop a kolem dokola zapošijte vrchní část záclony nebo závěsu.

2. Nachystejte si čtyři stejně dlouhé provázky, které rovnoměrně navažte na hula hoop.

3. Tyto provázky svažte na jejich druhém konci dohromady v jeden uzel. Poté je připevněte na větev stromu nebo přivažte pod pergolu.

4. Látka závěsu nebo záclony bude volně splývat na zem. Upevněte ji k zemi dekou, kterou vyložte polštářky. Zaručujeme, že si vaše děti budou v novém stanu přímo libovat.

Autor:
Publikováno: 30. 5. 2019 10:00 Nahlásit obsah