Kategorie Šaty

Článek
Šaty na Vánoce, se kterými uděláte parádu: Soustřeďte se na barvu, materiál i střih
Šaty na Vánoce, se kterými uděláte parádu: Soustřeďte se na barvu, materiál i střih Vánoce opět klepou na dveře. Jistě už nakupujete dárky nebo pečete cukroví. Přemýšlela jste ale nad tím, co si vezmete na Štědrý večer tentokrát na sebe? 24. prosinec je skvělou příležitostí k tomu, abyste si oblékla stylové šaty. Se kterými uděláte jednoznačně parádu pod stromečkem?
Článek
Poznáte, proč fotka dvou kamarádek pobavila tisíce fanoušků na Facebooku?
Poznáte, proč fotka dvou kamarádek pobavila tisíce fanoušků na Facebooku? Každý z nás občas dá na svůj Facebook nějakou tu fotku. Stejně tomu bylo i v tomto případě, kdy dvě kamarádky zveřejnily fotku ze svého výletu.
Článek
Holčička Lilli Durante si na každou chemoterapii bere jiné princeznovské šaty: Její pozitivní přístup napomáhá léčbě
Holčička Lilli Durante si na každou chemoterapii bere jiné princeznovské šaty: Její pozitivní přístup napomáhá léčbě Nejraději si oblékáme oblečení, které nám sluší a o kterém si myslíme, že v něm vypadáme dobře. Že to, co nosíme na sobě, umí zaručeně zlepšit náladu, dokazuje i příběh pětileté holčičky Lilli Durante z americké Pensylvánie. Tato dívka, která bohužel onemocněla rakovinou, na každou chemoterapii nosí jiné princeznovské šaty.