Kategorie Šaty

Článek
Šaty na Vánoce, se kterými uděláte parádu: Soustřeďte se na barvu, materiál i střih
Šaty na Vánoce, se kterými uděláte parádu: Soustřeďte se na barvu, materiál i střih Vánoce opět klepou na dveře. Jistě už nakupujete dárky nebo pečete cukroví. Přemýšlela jste ale nad tím, co si vezmete na Štědrý večer tentokrát na sebe? 24. prosinec je skvělou příležitostí k tomu, abyste si oblékla stylové šaty. Se kterými uděláte jednoznačně parádu pod stromečkem?
Článek
Poznáte, proč fotka dvou kamarádek pobavila tisíce fanoušků na Facebooku?
Poznáte, proč fotka dvou kamarádek pobavila tisíce fanoušků na Facebooku? Každý z nás občas dá na svůj Facebook nějakou tu fotku. Stejně tomu bylo i v tomto případě, kdy dvě kamarádky zveřejnily fotku ze svého výletu.
Článek
Holčička Lilli Durante si na každou chemoterapii bere jiné princeznovské šaty: Její pozitivní přístup napomáhá léčbě
Holčička Lilli Durante si na každou chemoterapii bere jiné princeznovské šaty: Její pozitivní přístup napomáhá léčbě Nejraději si oblékáme oblečení, které nám sluší a o kterém si myslíme, že v něm vypadáme dobře. Že to, co nosíme na sobě, umí zaručeně zlepšit náladu, dokazuje i příběh pětileté holčičky Lilli Durante z americké Pensylvánie. Tato dívka, která bohužel onemocněla rakovinou, na každou chemoterapii nosí jiné princeznovské šaty.
Článek
Šaty se skrytými senzory odhalily časté obtěžování žen v nočních podnicích: Výsledek je zarážející
Šaty se skrytými senzory odhalily časté obtěžování žen v nočních podnicích: Výsledek je zarážející Pokud se ráda chodíte večer bavit, asi jste si toho už všimla. Sem tam se určitého místa vašeho těla „omylem“ dotkne cizí muž. Ať už je vám to příjemné nebo ne, náhoda to rozhodně není. Na obtěžování žen v nočních podnicích si posvítila i společnost vyrábějící nealkoholické nápoje. Vyvinula šaty reagující na dotyk. Co zachytily je na pováženou...
Článek
Její svatební šaty měly stát 3000 dolarů. Rozhodla se ušít si své vlastní
Její svatební šaty měly stát 3000 dolarů. Rozhodla se ušít si své vlastní Výběr svatebních šatů je pro nastávající nevěstu velmi důležitý a významný krok. Některé ženy již dopředu ví, jak by jejich vytoužené šaty měly vypadat, jiné si vybírají až ve svatebním salonu a nechávají si od svatebních asistentek s výběrem pomoci.
Článek
Obnova šatníku pomocí recyklace starého oblečení. Nechte se inspirovat
Obnova šatníku pomocí recyklace starého oblečení. Nechte se inspirovat Ačkoliv jsou v obchodech na výběr velmi zajímavé a netradiční kousky oblečení, není nad to náš šatník lehce recyklovat a z nenošených věcí udělat nové, které ještě dokážou udělat parádu.
Článek
Několik pravidel oblékání, které by měl znát skutečně každý
Několik pravidel oblékání, které by měl znát skutečně každý Jak se říká – šaty dělají člověka a v dnešní době to platí dvojnásob. Stačí jen malá chybička a naprosto dokonalý outfit může být zkažen. Jde především o formální oblečení, které má na člověka zapůsobit již na první dojem.
(2) Načíst více