Šaty na Vánoce, se kterými uděláte parádu: Soustřeďte se na barvu, materiál i střih

Šaty na Vánoce, se kterými uděláte parádu: Soustřeďte se na barvu, materiál i střih Zdroj: Shutterstock.com

Vánoce opět klepou na dveře. Jistě už nakupujete dárky nebo pečete cukroví. Přemýšlela jste ale nad tím, co si vezmete na Štědrý večer tentokrát na sebe? 24. prosinec je skvělou příležitostí k tomu, abyste si oblékla stylové šaty. Se kterými uděláte jednoznačně parádu pod stromečkem?

Co si obléknout na Vánoce? Rozhodně zapomeňte na klasické svetrové či rolákové šaty, které běžně nosíte během nejchladnějších měsíců v roce. Na Štědrý den a večer si vezměte na sebe něco mnohem okázalejšího.

24. prosinec je přeci jenom výjimečným dnem v roce, který by se měl odrazit i na vašem outfitu. U stromečku uděláte parádu zejména v šatech ve vánočních barvách. Skvělou trefou jsou zejména odstíny červené a zelené.

Na Vánoce však nemusíte zůstat pouze u těchto barev šatů. Slavnostním dojmem působí také modely ve zlaté a stříbrné. Během Štědrého večera rozhodně nic nezkazíte také elegantními černými šaty. Při výběru šatů na Vánoce záleží i na materiálu. Slavnostním a honosnějším dojmem působí kousky vyrobené ze saténu či sametu, ale i šaty s krajkou nebo třpytivými flitry. 

Abyste měla na Vánoce punc elegance, pamatujte, že méně někdy znamená více. Upusťte tentokrát od vyzývavých šatů na ramínka s hlubokým výstřihem a minisukní. 

Na Vánoce zkrátka zapomeňte na minimalismus a na přílišné odhalení kůže. Vkusně budete naopak vypadat v šatech s dlouhými či tříčtvrtečními rukávy a se sukní, která bude alespoň do půli stehen.

Co se týče výběru šatů na Vánoce, zaměřte se spíš na detaily, kterými upoutáte pozornost. Jde například o nařasená ramena, mírně vykrojená záda nebo krajkové rukávy. Kromě šatů navíc pod stromečkem upoutáte i vkusným overalem.

Autor:
Publikováno: 3. 12. 2020 13:04 Nahlásit obsah