Kategorie Sauna

Článek
Jak rozproudit lymfatický systém? Bylinkami, saunou i suchým kartáčováním
Jak rozproudit lymfatický systém? Bylinkami, saunou i suchým kartáčováním Ucpaný lymfatický systém dokáže v našem těle nadělat pořádnou paseku. Tento systém skládající se z lymfatických cév a uzlin, kterými proudí lymfa, odvádí pryč z našeho těla nahromaděné toxické látky. Pokud ale lymfa v našem těle neproudí tak, jak má, můžeme to odnést řadou zdravotních problémů. Co tedy s tím?
Článek
Máte neustále studené ruce i nohy? Víme, proč tomu tak je
Máte neustále studené ruce i nohy? Víme, proč tomu tak je Venku je 35°C ve stínu a vaše ruce i nohy jsou jako z ledu? Znáte jistě pořekadlo „studené ruce, upřímné srdce”, ale pravda je trochu jiná. Prozradíme vám příčinu a možnou léčbu.
Článek
Zjistěte, jestli nemáte tělo plné toxinů. Víme, jak ho detoxikovat
Zjistěte, jestli nemáte tělo plné toxinů. Víme, jak ho detoxikovat V dnešní době se toxinům nikdo z nás nevyhne. I když se snažíte žít zdravě, se škodlivými látkami se setkáte v kupovaném ovoci, zelenině, masu, rybách a tak dále. Lidské tělo si s určitým množstvím dokáže poradit, i na něj je toho však někdy až trochu moc.
Článek
15x zajímavá místa, která se perfektně hodí na sex!
15x zajímavá místa, která se perfektně hodí na sex! Zastáváte názor, že sex nepatří jen do ložnice a rádi zkoušíte nová a zajímavá místa? Máme pro vás malou inspiraci v podobě patnácti netradičních lokalit, kde se tato velmi příjemná činnost dá provozovat. Jen se u toho nesmíte nechat chytit. Ale o to větší je to zábava, ne?
Článek
30 tipů na sex v zimě
30 tipů na sex v zimě I kdyby venku řádily třeskuté mrazy, tyhle hřejivé triky ve vás vykřesají spalující žár, jaký nepanoval ani v létě!