Kategorie Sauna

Článek
Vendula Pizingerová sdílela fotky nahého manžela: Ze sauny rovnou do sněhu
Vendula Pizingerová sdílela fotky nahého manžela: Ze sauny rovnou do sněhu Prezidentka a zakladatelka nadačního fondu Kapka Naděje, Vendula Pizingerová, rozbouřila instagramové vody. Sdílela totiž fotky svého nahého manžela, které pořídila těsně po saunování. Z publikovaných snímků byli paf nejen ženy, ale také muži včetně návrháře Osmany Laffity.
Článek
Jak podpořit imunitu a předejít chřipce a nachlazení
Jak podpořit imunitu a předejít chřipce a nachlazení Zima je tady a spolu s ní přišlo i období častějších respiračních onemocnění. Venku je zima, doma teplo, ústřední topení vysušuje sliznice, navíc není nouze o dešťové nebo sněhové přeháňky. Jak se s tím má náš organismus vypořádat, když jde zároveň o období, kdy je naše imunita oslabená a každé setkání s bacily nebo viry nás oslabí ještě víc?
Článek
Odvážná Patricie Pagáčová sdílela nahou fotku. Ukázala na ní téměř vše
Odvážná Patricie Pagáčová sdílela nahou fotku. Ukázala na ní téměř vše Patricie Pagáčová sdílela na Instagramu odvážnou fotku, na které odhalila téměř vše. Sympatická herečka a moderátorka se toho opravdu nebojí, což pozitivně ocenili zvláště její fanoušci z řad mužů.
Článek
Jak rozproudit lymfatický systém? Bylinkami, saunou i suchým kartáčováním
Jak rozproudit lymfatický systém? Bylinkami, saunou i suchým kartáčováním Ucpaný lymfatický systém dokáže v našem těle nadělat pořádnou paseku. Tento systém skládající se z lymfatických cév a uzlin, kterými proudí lymfa, odvádí pryč z našeho těla nahromaděné toxické látky. Pokud ale lymfa v našem těle neproudí tak, jak má, můžeme to odnést řadou zdravotních problémů. Co tedy s tím?