Kategorie Smutek

Článek
Zemřela královna Alžběta II. Spojené království se zahalilo do smutku a zároveň přivítalo nového krále Karla III.
Zemřela královna Alžběta II. Spojené království se zahalilo do smutku a zároveň přivítalo nového krále Karla III. V čtvrtek 8. září 2022 v odpoledních hodinách zemřela na zámku Balmoral ve Skotsku britská královna Alžběta II. Tato nejdéle vládnoucí panovnice britské monarchie se dožila úctyhodných 96 let. Spojené království Velké Británie a Severního Irska se zahalilo do smutku a zároveň přivítalo nového krále, kterým je Charles, nyní král Karel III.
Článek
Cítíte se jako bez života? Zvyšte svou hladinu dopaminu
Cítíte se jako bez života? Zvyšte svou hladinu dopaminu Ať už se cítíte šťastní, zamilovaní nebo naopak smutní a zoufalí, nejedná se vlastně o nic jiného, než o chemické reakce v našem mozku. Dnes se zaměříme na to, jak zvýšit hladinu dopaminu, jehož nedostatek může způsobovat, že se cítíme unavení, deprimovaní a bez chuti do života.
Článek
Zemřela holčička Sophia s Rettovým syndromem. Otec jí na rozloučenou napsal dojemný dopis
Zemřela holčička Sophia s Rettovým syndromem. Otec jí na rozloučenou napsal dojemný dopis Sophia Weaver z americké Severní Karolíny se narodila se vzácným neurologickým onemocněním zvaným Rettův syndrom. Kromě toho trpěla deformací tváře. Její rodiče se o ni s láskou starali celých deset let. Navzdory příkladné péči rodiny a lékařů však tato holčička bohužel zemřela. Její otec Mark Weaver jí na rozloučenou napsal dojemný dopis.
Článek
Máma napsala dojemný dopis své nenarozené dceři: Přišla o ni při samovolném potratu
Máma napsala dojemný dopis své nenarozené dceři: Přišla o ni při samovolném potratu Když žena zjistí, že je těhotná, je to pro ni ten nejradostnější okamžik v životě. Porodu svého prvního děťátka se však nikdy nedočkala Britka Phoebe Shieldsová. O svou dceru přišla následkem samovolného potratu. Tato matka napsala pro svou nenarozenou dcerku srdceryvný dopis. Jde o důkaz toho, že na svou holčičku nikdy nezapomene.