Kategorie Smutek

Článek
Zemřela holčička Sophia s Rettovým syndromem. Otec jí na rozloučenou napsal dojemný dopis
Zemřela holčička Sophia s Rettovým syndromem. Otec jí na rozloučenou napsal dojemný dopis Sophia Weaver z americké Severní Karolíny se narodila se vzácným neurologickým onemocněním zvaným Rettův syndrom. Kromě toho trpěla deformací tváře. Její rodiče se o ni s láskou starali celých deset let. Navzdory příkladné péči rodiny a lékařů však tato holčička bohužel zemřela. Její otec Mark Weaver jí na rozloučenou napsal dojemný dopis.
Článek
Máma napsala dojemný dopis své nenarozené dceři: Přišla o ni při samovolném potratu
Máma napsala dojemný dopis své nenarozené dceři: Přišla o ni při samovolném potratu Když žena zjistí, že je těhotná, je to pro ni ten nejradostnější okamžik v životě. Porodu svého prvního děťátka se však nikdy nedočkala Britka Phoebe Shieldsová. O svou dceru přišla následkem samovolného potratu. Tato matka napsala pro svou nenarozenou dcerku srdceryvný dopis. Jde o důkaz toho, že na svou holčičku nikdy nezapomene.
Článek
Cítíte se jako bez života? Zvyšte svou hladinu dopaminu!
Cítíte se jako bez života? Zvyšte svou hladinu dopaminu! Ať už se cítíte šťastní, zamilovaní nebo naopak smutní a zoufalí, nejedná se vlastně o nic jiného, než o chemické reakce v našem mozku. Dnes se zaměříme na to, jak zvýšit hladinu dopaminu, jehož nedostatek může způsobovat, že se cítíme unavení, deprimovaní a bez chuti do života.
Článek
10 způsobů, jak být šťastná
10 způsobů, jak být šťastná Být šťastná v této uspěchané době může být někdy opravdu oříšek. Neustále spěcháme, stresujeme se a často nemáme ani chvilku se zastavit a přemýšlet o tom, zda jsme s naším životem spokojené a zda jsme skutečně šťastné.
Článek
Mužské vrtochy: Osm způsobů, jak ho zbavit špatné nálady
Mužské vrtochy: Osm způsobů, jak ho zbavit špatné nálady Nepříjemnosti se nevyhýbají nikomu z nás. I vašeho partnera mohou přemoci emoce. Na vině mohou být bolesti hlavy nebo i problémy v práci, se šéfem. Problém vašeho milého nemusí být nijak vážný, v současnosti se totiž stává běžně, že jsou lidé pod stoupajícím tlakem okolí více náladoví.
Článek
Poradíme vám, jak se dostat z bolavého rozchodu (NADOBRO!)
Poradíme vám, jak se dostat z bolavého rozchodu (NADOBRO!) Takže jste se rozešli. Vypadá to jako konec světa, ale není. Vyberte si písničku o vašem rozchodu, cpěte se a dostaňte se z toho! Zjevně vám zlomil srdce a naplakala jste se tak, že vypadáte jako smutný klaun, nejste schopná vstát…
Článek
Jste to vy, kdo od partnera odchází? Poradíme vám, jak rozchod ustát!
Jste to vy, kdo od partnera odchází? Poradíme vám, jak rozchod ustát! Pro vás se články zpravidla nepíšou. Předpokládá se totiž, že vám je fajn, protože jste to byla vy, kdo se rozhodnul vše ukončit a s partnerem se rozejít. Nejspíš jste k rozchodu měla správné důvody a radu ani pomoc teď nepotřebujete. Ale co když to není pravda? My dobře víme, že i vám je teď hrozně.