Kategorie Stručný přehled

Článek
Konec nouzového stavu v Česku. Přehled, co se od pondělí 15. února změní
Konec nouzového stavu v Česku. Přehled, co se od pondělí 15. února změní Nouzový stav v Česku končí v neděli 14. února 2021 v 23:59. Opakované prodloužení nouzového stavu odmítla ve čtvrtek 11. února poslanecká sněmovna. Co vše se s ohledem na konec nouzového stavu v Česku změní? Máme pro vás stručný přehled.
Článek
Česko ve čtvrtek 3. prosince přechází do 3. stupně PES: Přinášíme přehled, co platí
Česko ve čtvrtek 3. prosince přechází do 3. stupně PES: Přinášíme přehled, co platí Česká vláda rozhodla, že se ve čtvrtek 3. prosince přesouváme ze čtvrtého do třetího stupně protiepidemického systému PES. Čeká nás tedy další rozvolňování opatření, která mají zastavit šíření nového koronaviru v Česku. Víte tedy, s čím konkrétně počítat? Máme pro vás stručný přehled.
Článek
Koronavirus v Česku a přehled nových opatření od 14. října: Zavřou restaurace či kluby, omezeno je shromažďování a konzumace alkoholu
Koronavirus v Česku a přehled nových opatření od 14. října: Zavřou restaurace či kluby, omezeno je shromažďování a konzumace alkoholu Česká vláda v pondělí večer oznámila další omezení a zákazy, kterými se má zpomalit šíření koronavirové nákazy. Která opatření začnou 14. října striktně platit a budeme je muset dodržovat v následujících týdnech?
Článek
Nouzový stav od 5. října 2020: Stručný přehled všech omezení
Nouzový stav od 5. října 2020: Stručný přehled všech omezení Od pondělí 5. října 2020 začal v Česku na 30 dní platit nouzový stav, který má zastavit strmý růst počtu nakažených covidem-19. Ztrácíte se v jednotlivých omezeních, kterými se musíme řídit? Přinášíme vám jejich stručný přehled.