Kategorie Toxiny

Článek
Kupované osvěžovače vzduchu jsou nadupané chemií. Vašemu zdraví škodí stejně jako cigarety
Kupované osvěžovače vzduchu jsou nadupané chemií. Vašemu zdraví škodí stejně jako cigarety Asi budete souhlasit s tím, že provoněný domov má své podmanivé kouzlo. Proto si kupujeme různé druhy osvěžovačů vzduchu, které používáme v obývacích prostorách i na toaletě. Spousta z nás si osvěžovač vzduchu oblíbila také v autě. Vše má ale svá úskalí. Tyto osvěžovače jsou nadupané chemií, která negativně ovlivňuje naše zdraví.
Článek
Pokojové rostliny, které čistí vzduch a vytvářejí dokonalé mikroklima: Které to jsou?
Pokojové rostliny, které čistí vzduch a vytvářejí dokonalé mikroklima: Které to jsou? Pokojové rostliny mají neuvěřitelné vlastnosti. Zútulňují interiér, zklidňují, jsou skvělými čističkami vzduchu a vytvářejí vhodné mikroklima. Které pokojovky byste si měli pořídit, pokud se chcete u vás doma zbavit extrémně suchého, či vlhkého vzduchu? Následující rostliny odstraňují také toxiny a jsou spojeny s pozitivní energií.
Článek
Berete si restaurační jídlo v plastových krabičkách domů? Po přečtení tohoto článku si to rozmyslíte
Berete si restaurační jídlo v plastových krabičkách domů? Po přečtení tohoto článku si to rozmyslíte Návštěva restaurace je vždy velmi příjemným zážitkem. A co s nedojedeným jídlem? Přece si ho nechat zabalit na doma! Většina podniků používá k zabalení jednorázové polystyrenové krabičky, které ovšem představují skryté nebezpečí pro vaše zdraví. Tyto krabičky totiž mohou do jídla v horku vypouštět škodlivé toxiny. A problém je rázem na světě.
Článek
Chcete zbavit své tělo nejen tuků, ale i parazitů? Stačí vám k tomu pouze dvě suroviny
Chcete zbavit své tělo nejen tuků, ale i parazitů? Stačí vám k tomu pouze dvě suroviny Žádné, ani to nejpřísnější hygienické nařízení, ani vaše někdy až přehnaná posedlost čistotou, vám nezaručí, že se vám do těla nedostanou nežádoucí paraziti. Právě v dnešní době je toto velmi častým jevem. Jak se před nimi chránit?
Článek
Babská rada pro přírodní pročištění ledvin
Babská rada pro přírodní pročištění ledvin Ledviny jsou pro správné fungování našeho těla jedním z nejdůležitějších orgánů. Zodpovídají za filtrování toxinů z krve a detoxikaci celého lidského těla. Z těchto důvodů je velmi důležité, aby správně pracovaly a my se o ně i zodpovědně starali.
Článek
Symptomy, které signalizují onemocnění či poškození jater
Symptomy, které signalizují onemocnění či poškození jater Játra patří k nejdůležitějším orgánům v celém lidském těle. Jejich úkolem je detoxikace organismu, a přestože je jejich funkce nesmírně důležitá, málokdo se jejich zdravím zabývá.
Článek
Stačí jenom 3x po sobě večeřet toto jídlo a výsledky detoxikace vás rozhodně překvapí!
Stačí jenom 3x po sobě večeřet toto jídlo a výsledky detoxikace vás rozhodně překvapí! My bychom měli co nejlépe naše tělo připravit na jakékoliv počasí a důkladně jej pročistit. A je opravdu úplně jedno, jestli se více mluví o jarním nebo podzimním detoxu, který je stejně tak důležitý pro správné fungování našeho těla.
Článek
Zjistěte, jestli nemáte tělo plné toxinů. Víme, jak ho detoxikovat
Zjistěte, jestli nemáte tělo plné toxinů. Víme, jak ho detoxikovat V dnešní době se toxinům nikdo z nás nevyhne. I když se snažíte žít zdravě, se škodlivými látkami se setkáte v kupovaném ovoci, zelenině, masu, rybách a tak dále. Lidské tělo si s určitým množstvím dokáže poradit, i na něj je toho však někdy až trochu moc.