Kategorie Únava

Článek
Pokud trpíte hormonální nerovnováhou, prozradí to tyto zřejmé signály
Pokud trpíte hormonální nerovnováhou, prozradí to tyto zřejmé signály Hormonální nerovnováha není nic, co bychom měly my ženy zanedbávat. Hormony hrají v našem těle velmi důležitou roli, avšak při jejich nerovnováze dokážou nadělat opravdu velkou neplechu. Co tedy naznačuje, že trpíme hormonální disbalancí? 
Článek
Chcete efektivně zatočit s oparem, ječným zrnem nebo bradavicemi?
Chcete efektivně zatočit s oparem, ječným zrnem nebo bradavicemi? Když nás něco trápí, jak říká přísloví, je každá rada drahá! Tady jsou zcela zdarma, stačí se jen začíst a uvědomit si, že většinu neduhů jsme schopni vyléčit i bez pomoci chemie.
Článek
6 přírodních vůni, které působí jako aromaterapie!
6 přírodních vůni, které působí jako aromaterapie! Ať už vás něco trápí nebo si jen chcete odpočinout a relaxovat, výborným společníkem vám budou přírodní vůně, které působí jako aromaterapie. Proto, abyste se dokázali dokonale uvolnit, jsme si pro vás připravili těchto vůni rovnou šest a výběr necháme jen na vás!
Článek
8 způsobů, jak změnit svůj život k lepšímu
8 způsobů, jak změnit svůj život k lepšímu Ne vždy cítíme, že se nám v životě daří a že žijeme naplno. Do letní dovolené je daleko a na nás se hrnou pracovní úkoly a starost o rodinu a domácnost. S trochou snahy můžeme ale náš život, i přes všechny jeho nástrahy, přeci jenom vylepšit. Zkuste to taky!
Článek
Aromaterapií proti bolesti a stresu – 20 vůní
Aromaterapií proti bolesti a stresu – 20 vůní Stres je v této moderní uspěchané době stále častěji naším společníkem, stejně tak bolesti různého druhu. Některé slabší bolesti či nachlazení a stres lze zmírnit i jednoduše díky aromaterapii, tedy přírodní cestou, bez…
Článek
ODPOČINEK, NEBO-LI LÉK NA NAŠI ÚNAVU
ODPOČINEK, NEBO-LI LÉK NA NAŠI ÚNAVU Padá na vás stále únava, ale práce je všude pořád tolik, a tak na odpočinek nezbývá čas? Mám pro vás 5 rad, které vás donutí z tohoto velkého kolotoče shonu a stresu vystoupit alespoň na chvilku.
Článek
Čtenářka píše: Jak uklízí cyklická žena
Čtenářka píše: Jak uklízí cyklická žena Tímto tématem se zabývám už hodnou dobu. Jak uklízí cyklická žena? Dají se vypozorovat nějaké rozdíly v tom, jak žena přistupuje k záležitostem pořádku ve své domácnosti během měsíce? Nebudu vás napínat – ať už je to…
Článek
Čtenářka radí: Jarní únava a zelené potraviny
Čtenářka radí: Jarní únava a zelené potraviny S jarní únavou souvisí jarní očista a potřeba těla zbavit se škodlivých látek. Mladý ječmen a chlorella pyroidenosa patří mezi přirozené a komplexní potraviny, tělo sytí, čistí, regeneruje a harmonizuje.