7 záležitostí, které mnoho žen na sobě nesnáší, ale muži je přímo milují

Pravděpodobně každou ženu, a možná i vás, mrzí ty nepatrné „nedokonalosti“ těla. Když se podíváte na sebe do zrcadla, vždy vám na odrazu z něj vadí nějaký detail. Pokud s tím souhlasíte, měly byste s tím rozhodně přestat! I když se všechny nedokonalosti pro vás zdají být odpuzující, muži je často pokládají za velmi atraktivní!

1) Svůdné rty

Ženy, které mají velké plné rty si na ně často stěžují. Mnohé ženy by takové rty měly rády, ale nemají je a tak si je nechávají zvětšovat uměle. V některých případech se však tato procedůra stává závislostí a konečné důsledky jsou více než viditelné...

2) Široké boky

Muži jsou fyzicky přitahováni ženami s širokými boky. Mnozí z nich považují takto urostlé ženy za velmi plodné, protože zdůrazňují ženský pas, v jehož oblasti se udává růst nového života. Takže se nemusíte cítit špatně pokud i i vy máte větší boky, bez ohledu na to, jakou celkovou postavu máte, protože vždy existuje způsob jak zvýraznit vaše nádherné křivky.

3) Pihy

Mužům připadají ženy s pihami skutečně atraktivní. Říká se, že pihy nás dělají odlišnými a svůdnými zároveň.

4) Mateřská znaménka

Stejně jako pihy, muži milují také mateřská znaménka. Nezapomeňte, že znaménko v blízkosti rtů bylo a stále je symbolem krásy. Monument něčeho velmi smyslného a tajemného, který ukrývá zajímavý temperament.

5) Jamky na kříži

Bylo prokázáno, že tyto jamky na zádech přitahují pozornost všech mužů. Obvykle ženy s takovými jamkami mají velmi dobrou kondici. Takže nebojte se toho, pokud jsou vám jamky vidět přes halenku. Většina mužů to považuje za sexy.

6) Červenáte se..

Pokud se často červenáte, hraje to u mužů jen ve váš prospěch. Nevinný dětinský vzhled dělá z mužů blázny. Najednou vás chtějí líbat po celém těle a cítí naléhavou potřebu, aby vás chránili a starali se o vás.

7) Hluboký hlas

Většina žen má vysoký tón, ale pokud jste výjimkou, neciťte se špatně. Muži jsou více přitahováni k ženám s hlubokými a silným hlasem. Myslí si, že je velmi svůdný a tajemný.

V následujícím videu jsme si pro vás vybrali záležitosti trošku z jiného soudku. Rozhodně vás děj videa pobaví. Co myslíte, trápí vás stejné problémy, jako ženu ve videu?

 

Co na to říkáte, holky? Pokud se vám video líbilo, nezapomeňte jej SDÍLET se svými přáteli na Facebooku!

Publikováno: 5. 7. 2018 12:11 Nahlásit obsah