Nechtěné školní tetování: Máte i po letech na těle tečku od tužky či propisky?

Nechtěné školní tetování: Máte i po letech na těle tečku od tužky či propisky? Zdroj: Shared.com

Našli byste na svém těle vzpomínku na svá školní léta? Pokud jste se píchli o klasickou tužku nebo vás spolužák nechtěně či záměrně bodl propiskou, možná, že na sobě máte tečku, kterou nikdy nesmyjete. Toto nechtěné tetování zkrátka máte na celý život a při pohledu na něj si vždy určitě vzpomenete, jakým způsobem vzniklo.

Modrá či černá tečka pod kůží, kterou má na svědomí bodnutí propisky nebo grafitové tužky. Že by něco výjimečného? Rozhodně ne! Lidí, kteří s tímto nechtěným tetováním chodí, byste nenapočítali jenom na prstech jedné ruky. Všechny tyto tečky na těle, v nichž zůstaly zbytky tuhy nebo náplně z propisky, představují památku na dětství, kterou máte na celý život.

Propiskové tetování z dob raného dětství má na své ruce také americký blogger s přezdívkou Los Writer. Právě on na svém Twitteru zveřejnil výzvu, prostřednictvím které hledal lidi s pozůstatky tužky nebo propisky na svém těle. Rozhodně ale nečekal takovou odezvu!

„Myslel jsem, že jsem s tímhle doživotním tetováním jediný. Ale omyl. Je pro mě velmi příjemné zjistit, že lidé, kteří ode mě žijí tisíce kilometrů daleko, zažívali podobné dětství,“ uvedl tento blogger na Twitteru.

Zajímá vás, jaké fotky černých a modrých teček na svém těle lidé na jeho zeď nasdíleli? Zde je menší ochutnávka!

„Tohle je můj pozůstatek z třetí třídy. Nezvládal jsem násobilku a tak jsem se rozhodl, že ze zoufalství udeřím hlavou o lavici. Jenomže, trefil jsem tužku.“

Zdroj: Buzfeed.com

"Na posteli jsem nechala ležet tužku. Píchla jsem si ji do kolene, když jsem chodila do 8. třídy."

Zdroj: Twitter.com

"21 let poté, co mě v 7. třídě bodnul tužkou můj kamarád."

Zdroj: Twitter.com

"Píchla jsem se o tužku v 5. třídě. Takhle jsem si své první tetování rozhodně nepředstavovala."

Zdroj: Twitter.com

"Když mi bylo osm, nechtěně jsem se bodla o tužku, která uvízla v podivném úhlu na podlaze. Vždycky jsem si myslela, že to zmizí, a ono ne..."

Zdroj: Twitter.com

Zdobí vaše tělo také toto tužkové či propiskové tetování, které jste si pořídili během školních let? Pochlubíte se nám do komentářů?

Autor:
Publikováno: 1. 2. 2019 12:00 Nahlásit obsah