Šokující záběry z obchodu ve Svitavách: Muž se vymočil do pečiva

Zaměstnanci obchodu s potravinami z kamerových záznamů zjistili, že se po prodejně pohybuje muž bez roušky, kteří navíc močí do pečiva.

Ihned přivolali policii a ta následně viníka zajistila. Podle výpovědi prodavaček muže upozorňovaly, aby prodejnu opustil, protože vstoupit může pouze s rouškou. Ten se choval arogantně a prodavačky slovně napadal. Odešel k regálu s nápoji a následně k pečivu. Poté zamířil k pokladně, zaplatil a odešel.

Po pár minutách si jedna z prodavaček všimla, že pečivo je mokré a line se z něj zápach moči. Ihned pojala podezření a kamerový systém potvrdil její domněnku, že onen vulgární zákazník se vymočil do pečiva. Policisté, kteří ihned po ohlášení přijeli, nevěřili svým očím, když si záznam z kamer prohlédli.

Pachatele se podařilo během chvíle identifikovat a osmačtyřicetiletý muž se policii přiznal, že tento odporný čin opravdu spáchal. Sice vyjádřil upřímnou lítost, ale to mu moc nepomůže. Musí zaplatit jak způsobenou škodu na pečivu, tak i následný úklid a nutnou dezinfekci prostorů prodejny. Dále je podezřelý z výtržnictví, porušení vládního nařízení o nošení roušek a za to vše mu hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

Autor:
Publikováno: 22. 4. 2020 13:18 Nahlásit obsah