Tajemství, která skrývají drahokamy. Chcete s jejich pomocí znát svůj osud?

Tajemství, která skrývají drahokamy. Chcete s jejich pomocí znát svůj osud? Zdroj: Shutterstock

Celé věky lidé věří na magickou moc drahokamů. Staří mágové a druidové jim přikládali léčivou a magickou moc. Věřili, že síla, která je v nich ukrytá, může ovlivnit osudy lidí. Podle znamení zvěrokruhu, nebo podle toho, který vás přitahuje, můžete zjistit, jaká tajemství v sobě skrývá a co vypovídá o vašem osudu.

Opál

Snažíte se najít životní rovnováhu, svobodu, místo, které vám umožní volně dýchat a naslouchat svému vlastnímu Já. Cítíte se stísněně a spoutaně veškerým děním kolem sebe. Nedokážete se uvolnit a vyvarovat se stresu. Nemáte jasnou představu o vaší budoucnosti, vše vnímáte jako zakryté hustou neproniknutelnou mlhou, která vám nedává možnost ujasnit si své priority. Tento nádherný zakalený kámen nedovolí vaší vizi vyjít na světlo. Musíte v sobě najít sílu čelit osudu, zastavit se a ujasnit si, co od života očekáváte a co chcete. Věřte vaší přirozené intuici, naslouchejte jí a ona vás povede správným směrem.

Malachit

Přitahuje vás přímo magicky tento zelený kámen? Pokud ano, procházíte velkou změnou ve svém životě. Vaše mysl se snaží osvobodit od minulosti, jít vstříc budoucnosti, čelit nepoznanému a novému. Tato duchovní proměna vás činí silnějším, moudřejším a připravenějším čelit životu s hlavou vztyčenou. Už nikdy nepropadnete beznaději a sebelítosti, která vás svazovala a srážela na kolena.

Sluneční kámen

Zaujal vás tento nevšední kámen? Potom vás čeká období, kdy budete ve svém nitru cítit sílu optimismu ohledně vaší budoucnosti. Magická síla Slunečního kamene vyzařuje pozitivní energií, která vám zažene obavy, stres, úzkost a pocit beznaděje. S jeho pomocí získáte potřebnou sílu k překonání problémů a vaše dny budou zality slunečním svitem. Zdroj: Shutterstock

Mahagonový obsidián

Pokud vám učaroval tento drahokam, tak je na čase poddat se jeho kouzlu a vyjít vstříc štěstí a oprostit se od všeho negativního ve vašem dosavadním životě. Najednou zjistíte, že ve vašem okolí jsou lidé, kteří vám mohou závidět váš nový pohled na svět, nezastřený hořkostí, žárlivostí, závistí a zlobou. Tyto emoce, které vám otravovaly nitro, uvolnily místo štěstí, klidu a pohodě, po které jste tolik toužili.

Howlit

Tajemno ukryté v tomto drahokamu je opravdu velmi vzácné. Přenese vás za hranice logického myšlení. S jeho pomocí k vám budou promlouvat bytosti ze světa duchovna, jak v podobě snů, myšlenek, nenadálých úkazů, tak i stále se opakujících čísel nebo slov. Naslouchejte jim a oni vás povedou správným směrem. Howlit přináší štěstí těm, kteří se snaží o potomka a ti, kteří ho již čekají, mohou očekávat silné a zdravé dítě.

Skvrnitý jaspis

Nadešla ta správná chvíle pro změnu. Vstřebávejte sílu kamene, odhoďte smutek, nepokoj a poddejte se výzvě ke hledání vnitřní síly, optimismu, nespoutanosti a vraťte se do časů her a radovánek. Jaspis vás nabádá k tomu, že život není jenom práce, práce a zase práce, ale také je třeba se radovat a užívat si života, protože čas, který nám byl vyměřen, se velmi rychle krátí. Nikdo nežije věčně, tak svůj život nepromarněte.

Který kámen je ten váš? Ať už jste si vybrali jaýkoli, vězte, že svůj život máte ve svých rukách a záleží pouze na vás, jaký bude.

Autor:
Publikováno: 16. 7. 2021 12:46 Nahlásit obsah