Kategorie Osud

Článek
Chcete být lepším člověkem? Jednoduché rady jak na to.
Chcete být lepším člověkem? Jednoduché rady jak na to. Život není vždy procházka růžovou zahradou a je jen na nás, jak se s nástrahami osudu popereme. Jak je možné, že někteří lidé se se situacemi kolem sebe vypořádávají mnohem lépe než ostatní? Tato jednoduchá pravidla vám poradí, jak změnit vaše vnímání světa kolem vás.
Článek
Máte na svých dlaních písmeno X? Vlastní jej jen velmi výjimeční lidé!
Máte na svých dlaních písmeno X? Vlastní jej jen velmi výjimeční lidé! Zadívejte se na své dlaně, přesněji na místo mezi čárou srdce a čárou hlavy. Pokud se vám v tomto místě vyskytuje písmeno X, je tento článek přímo pro vás!
Článek
Příběh šesti dvojčat, který je opravdovým zázrakem. Tohle jste ještě neviděli!
Příběh šesti dvojčat, který je opravdovým zázrakem. Tohle jste ještě neviděli! Některá zaměstnaní se po čase stanou rutinou, která je poměrně jednotvárná. Některá práce však jinak než tímto způsobem vykonat prostě nejde. To ovšem neplatí pro lékaře a sestry v porodnících. Každý den zažívají nové a nové situace, ale ta, kterou vám v následujícím článku přinášíme, se jistě stala poprvé a možná i naposledy.
Článek
Zkušenost čtenářky: Magická čísla
Zkušenost čtenářky: Magická čísla Opravdu datum narození ovlivňuje náš život? Je snad náš osud ovlivněný dnem, měsícem a rokem, kdy jsme přišli na svět?
Článek
Chcete znát svou budoucnost? Kávová sedlina i čajové lístky vám to umožní!
Chcete znát svou budoucnost? Kávová sedlina i čajové lístky vám to umožní! Víte, jaký je nejoblíbenější věštecký způsob Středního východu a Afriky? Čtení kávové sedliny! Své oblibě se těší už více než tisíc let. Ačkoli je tedy káva v současnosti spíše součástí rychlého životního stylu,…