Dívka našla v parku starý kufr. Po jeho otevření nevěřila vlastním očím

Dívka našla v parku starý kufr. Po jeho otevření nevěřila vlastním očím Zdroj: purrtacular.com

Starý odřený kufr ležel bez povšimnutí v parku na trávě. Vypadal opuštěně a nikdo, kdo šel kolem, si ho nevšímal. Teprve mladou dívku Sarah Baumer kufr zaujal, a tak se rozhodla si jej vzít domů.

Byl krásný teplý den, sluníčko nádherně hřálo a Sarah šla na procházku do parku. Když procházela pěšinkou kolem trávníku, všimla si starého odhozeného kufru, z kterého se ozývaly podivné zvuky. Neviděla nikoho, komu by kufr patřil. Přišla blíž a poslouchala zvuky, které kufr vydával. Nedokázala si ani představit, co se ve starém kufru ukrývá.

Její zvědavost byla silnější než strach, a tak vzala kufr domů, aby v bezpečí domova zjistila, co se v něm ve skutečnosti je. Po otevření zůstala v naprostém šoku! V kufru byla uvězněná malá černá koťátka. Sarah na nic nečekala a hned zavolala veterináře, aby černé chlupaté kuličky prohlédl a poradil jí, co má s nimi dělat. 

Zdroj: purrtacular.com Koťátka byla dehydrovaná, vyhladovělá, celá poškrábaná a jejich čumáčky byly do krve pokousány. Takovým krutým způsobem se jich snažil bývalý majitel zbavit.

S pomocí přátel a veterináře je Sarah vyléčila a rozdala lidem, u kterých našly nový domov. Sarah si samozřejmě také jedno koťátko nechala. Věří, že to byl právě osud, kdo jí do cesty postavil onen starý odřený kufr.

Autor:
Publikováno: 13. 5. 2020 12:26 Nahlásit obsah