Kategorie Zažívání

Článek
Zařaďte okurky do svého letního jídelníčku: Podpoříte své zdraví a zhubnete
Zařaďte okurky do svého letního jídelníčku: Podpoříte své zdraví a zhubnete Když se potřebujeme v létě osvěžit něčím zdravým, automaticky sáhneme po vodním melounu. Ovšem je tu i další zelenina, na kterou často zapomínáme. Řeč je o obyčejné okurce, která má pro naše tělo spoustu zdravotních benefitů a pomůže nám i zhubnout. Proč byste ji měla do svého letního jídelníčku zařadit i vy?
Článek
Nevhodné kombinace potravin, které jsou špatně stravitelné pro tělo: Běžně je jíte i vy
Nevhodné kombinace potravin, které jsou špatně stravitelné pro tělo: Běžně je jíte i vy Milujete mléčný banánový koktejl nebo jogurt s čerstvým ovocem? Možná vás zarazí, že jsme zmínili nevhodné kombinace potravin, které byste neměli mít na jednom talíři. Pro tělo jsou totiž zároveň špatně stravitelné. Navíc vás kvůli nim můžou potrápit průjmy, zácpy, nadýmání či pálení žáhy. Kterým kombinacím potravin byste se tedy měli vyhnout?
Článek
Cestovní průjem – jak se mu vyhnout?
Cestovní průjem – jak se mu vyhnout? Cestovní průjem potká téměř každého druhého turistu, který se vydá do vzdálenějšího zahraničí, dokáže značně znepříjemnit dovolenou. K tomu, abychom průjem dostali, stačí totiž velmi málo. Jaká opatření učinit, abychom se cestovnímu průjmu vyhnuli, případně co dělat, pokud ho máme?
Článek
Kysané mléčné výrobky – vyznáme se v nich?
Kysané mléčné výrobky – vyznáme se v nich? Pravidelná konzumace kysaných mléčných výrobků přispívá ke zdravému trávení. Správné fungování střevní mikroflóry a celé trávicí soustavy je velmi důležité pro náš celkový zdravotní stav a naši pohodu. Pokud není…