Tato Američanka porazila koronavirus. Teď radí ostatním, co dělat

Tato Američanka porazila koronavirus. Teď radí ostatním, co dělat Zdroj: Shutterstock.com

Téměř každého z nás přepadly obavy z nového koronaviru. Přemýšlíme nad tím, co by bylo, kdybychom se nakazili a co bychom měli dělat. To stejné si říkala i mladá Američanka Elizabeth, která koronavirem onemocněla.

Elizabeth si na začátku své nemoci myslela, že jde jen o chřipku, kterou měla za svůj život již několikrát. Když se však její stav nelepšil, svěřila se do rukou lékařů, kteří na základě testu zjistili, že tato mladá žena má koronavirus. Naštěstí jej úspěšně porazila a nyní všem ostatním radí, jak se mu vyhnout a co dělat.

Zdroj: Shutterstock.com Elizabeth se koronavirem pravděpodobně nakazila na menší párty, na které dle jejích slov všichni na první pohled vypadali zdravě. Jenže po třech dnech se objevily první příznaky. Elizabeth je silná žena, podařilo se jí tak nákazu COVID-19 porazit a momentálně se snaží pomoci všem okolo. „V televizi vám neustále radí, abyste si umývali ruce a vyhýbali se nemocným. Já tohle dělala, a přesto jsem to chytila. Nejlepší a jediný způsob, jak se viru vyhnout, je zůstat doma a nepotkávat se s jiným lidmi,“ radí Američanka.

Apeluje tedy na všechny, kteří koronavirus berou na lehkou váhu, aby zůstali doma, dodržovali karanténu a neohrožovali své zdraví a zdraví svých blízkých.  

Autor:
Publikováno: 25. 3. 2020 19:11 Nahlásit obsah