Kategorie Hygiena

Článek
Epidemie černého kašle: Když se nemoc objeví ve třídě, do školy můžou jenom očkovaní, rozhodli hygienici
Epidemie černého kašle: Když se nemoc objeví ve třídě, do školy můžou jenom očkovaní, rozhodli hygienici Českem se šíří epidemie černého kašle. Od počátku letošního roku hygienici zaznamenali stovky případů napříč všemi kraji. Hygienická stanice Hlavního města Prahy (HSHMP) proto vydala doporučení, jak postupovat, když se černý kašel objeví ve škole.
Článek
Proč nedávat toaletní papír na sedátko na veřejné toaletě? Vystavujete se velkému nebezpečí
Proč nedávat toaletní papír na sedátko na veřejné toaletě? Vystavujete se velkému nebezpečí Dělá to řada z nás. Když jdeme na veřejné záchodky, na toaletní prkénko nejprve rozložíme WC papír a až poté na něj usedneme. Věděli jste ale, že to rozhodně není dobrý nápad? Řekneme vám proč.
Článek
10 zajímavostí o sprchování, které jste pravděpodobně vůbec netušili
10 zajímavostí o sprchování, které jste pravděpodobně vůbec netušili Většina z nás se sprchuje každý den a někteří dokonce i vícekrát než jednou. V dnešní době je to už téměř zvyk, především to děláme pro naši hygienu. Věděli jste však, že pravidelné sprchování dříve tak obvyklé nebylo? Naopak se jednalo spíše o vzácnost, což si nyní neumíme vůbec představit.
Článek
Kdy vyhodit spodní prádlo a koupit úplně nové? Odborníci mluví o pravidle 50 vyprání
Kdy vyhodit spodní prádlo a koupit úplně nové? Odborníci mluví o pravidle 50 vyprání Už jste někdy zkoušela počítat, kolik dámských spodních kalhotek máte ve skříni? Možná, že jich vlastníte celý šuplík a dáme ruku do ohně za to, že spoustu z nich jste na sobě neměla dlouhé měsíce. Zajímá vás, kdy je na čase toto spodní prádlo vyhodit a vyměnit jej za nové? Přinášíme překvapivou odpověď.
Článek
Žena kvůli umělým řasám přišla o všechny své vlastní. Co jí to způsobilo?
Žena kvůli umělým řasám přišla o všechny své vlastní. Co jí to způsobilo? Trendem posledních pár let jsou umělé řasy. Jsou skvělým řešením pro všechny ženy, u kterých matka příroda šetřila a nenadělila jim vlastní dlouhé a výrazné řasy, po kterých všechny tolik toužíme. Navíc je to také dobrý pomocník, který vám ráno při líčení ušetří hromadu času a i odlíčená vypadáte neustále upraveně.
Článek
Dvě třetiny Češek se holí alespoň jednou týdně, strojek s žiletkou je jasnou volbou pro 80 % žen
Dvě třetiny Češek se holí alespoň jednou týdně, strojek s žiletkou je jasnou volbou pro 80 % žen České ženy mají v otázce holení jasno. Nejnovější průzkum společnosti dm drogerie markt ukázal, že 7 z 10 Češek se chloupků zbavuje alespoň jednou týdně, naopak vůbec se neholí pouhých 5 % žen. Velkou motivací k holení je vlastní pocit hygieny a pohodlí, ale i pohled partnera či partnerky. Mezi nejoblíbenější techniky se řadí depilace žiletkou.
Článek
Tajemství péče o kosmetické štětce aneb hygiena nade vše
Tajemství péče o kosmetické štětce aneb hygiena nade vše Stejně jako se malíř musí pečlivě starat o své štětce, platí to i v případě, kdy se nanáší krása. Aby vaše kosmetické štětce vydržely co nejdéle a vaši pleť nezanášely nečistotami, potřebují náležitou péči.
Článek
Co o vašem příteli prozradí způsob, jakým se sprchuje?
Co o vašem příteli prozradí způsob, jakým se sprchuje? Běžné každodenní činnosti dokážou o člověku říct mnohem více, než by sám chtěl. Jednou takovou je právě i osobní hygiena - přesněji to, jak se člověk sprchuje. Dnes se ale více, milé dámy, než na vás, zaměříme na muže. Co tedy o něm prozradí způsob, jakým se sprchuje?
Článek
Jak často měnit a prát podprsenku: Spousta žen dělá s používáním tohoto spodního prádla chybu
Jak často měnit a prát podprsenku: Spousta žen dělá s používáním tohoto spodního prádla chybu Měnit si každý den spodní kalhotky je pro každou ženu nepsaným pravidlem. Jak je to ovšem s dalším spodním prádlem, kterým je dámská podprsenka? Přečtěte si, jak často byste měla měnit a prát podprsenku. Spousta žen v tom totiž dělá velkou chybu.
(6) Načíst více