Co o vašem příteli prozradí způsob, jakým se sprchuje?

Co o vašem příteli prozradí způsob, jakým se sprchuje? Zdroj: Shutterstock

Běžné každodenní činnosti dokážou o člověku říct mnohem více, než by sám chtěl. Jednou takovou je právě i osobní hygiena - přesněji to, jak se člověk sprchuje. Dnes se ale více, milé dámy, než na vás, zaměříme na muže. Co tedy o něm prozradí způsob, jakým se sprchuje?

Sprchuje se vícekrát denně

Sprchuje se váš milý několikrát za den, aniž by předtím vykonal jakoukoliv namáhavou činnost, při které by se zpotil? V takovém případě máte doma muže, který potřebuje mít vše naplánované a uspořádané. Určitě mu neuděláte radost výletem, který nečekal nebo něčím, co by ho z jeho plánování vyvedlo z míry. Naopak tím, že miluje dokonalost a je velmi pečlivý, se vám při vašich milostných hrátkách bude věnovat a bude ten pravý a pozorný milenec.

Sprchuje se jen chvíli

Před chvilkou vklouzl do sprchy a než se nadějete, už je zpátky u vás osprchovaný, navoněný a nachystaný? Určitě to není známkou toho, že by hygieně příliš nedával, ale toho, že je to prakticky založený člověk, na kterého se můžete za všech okolností spolehnout. Sprchu bere jako ranní rutinu stejně jako čištění zubů, proto v tom nevidí nic víc. Je to klasický muž, který sice není příliš nápaditý, za to se o vás bude starat jako o princeznu. Pokud však zatoužíte po větším zážitku, vaše společné rande budete muset naplánovat raději vy.

Zdroj: Shutterstock

Pravidelná hygiena mu nic neříká

Tak tohle je jeden z těch horších případů. Pravidelná sprcha u něj nepřichází v úvahu a vy jste ráda, když si do ní zajde párkrát za týden. Jenže to, jak se stará, nebo v tomto případě spíše nestará, sám o sebe, se tak stejně promítne i v péči o váš vztah a o vás samotnou. Jednoduše řečeno, moc jej zajímat nebudete, natož pak to, jak se cítíte nebo jakou máte náladu.

Tráví hodiny a hodiny v koupelně

Tak tohle je opět další extrém, jen z jiné strany. Tento muž si raději než krátkou sprchu rád dopřeje dlouhou koupel. Na tom by ovšem nebylo nic špatného, kdo z nás by rád nerelaxoval v horké voňavé koupeli, jenže v tomto případě jde o muže, který si tyto dlouhé koupele dopřává téměř denně. Tento typ muže má velmi vysoké ego a od vás očekává, že jej zahrnete poklonami a lichotkami. Touží být dokonalý, žádaný a obletovaný, a když se mu toho nedostane, jeho sebevědomí klesne na bod mrazu.

Autor:
Publikováno: 8. 4. 2021 12:18 Nahlásit obsah