Kategorie Země

Článek
8 nejkrutějších trestů za znásilnění, které se provádí dodnes
8 nejkrutějších trestů za znásilnění, které se provádí dodnes Udává se, že je ročně v České republice znásilněno přibližně dvanáct tisíc žen, ovšem jen pět procent z nich má odvahu se svěřit a celou událost nahlásit. Když se však násilník dostane před soud, mnohdy dostane takový trest, který ani zdaleka neodčiní to, co zneužité ženě způsobil.
Článek
Ty nejbláznivějších zákony z celého světa. Věděli jste o nich?
Ty nejbláznivějších zákony z celého světa. Věděli jste o nich? Ačkoliv se říká, že by se pravidla a zákony měly dodržovat, v některých případech jsou tak bizarní, že na jejich dodržování nemůže snad nikdo lpět. Jenže opak je pravdou, což vám ukážeme i v následujícím videu.
Článek
Nejbizarnější zajímavostí o Severní Koreji, o kterých jste určitě neměli ani tušení
Nejbizarnější zajímavostí o Severní Koreji, o kterých jste určitě neměli ani tušení Když se řekne Severní Korea, okamžitě se většině z nás vybaví prapodivné zvyky této země v čele s jejím výstředním vůdcem Kim Čong-unem, který jí řídí pevnou rukou. Je to země, která je známa díky totalitnímu režimu a vojenským přehlídkám.
Článek
Nejvíce extrémní případy trestání manželek z celého světa
Nejvíce extrémní případy trestání manželek z celého světa Nevěra k partnerským vztahům patří již od pradávna. V každé zemi mají však lidé na nevěru trochu odlišný názor a je úplně jedno, zda nevěrníkem byl muž či žena.
Článek
Úžasné zajímavosti, kterým nebudete chtít věřit
Úžasné zajímavosti, kterým nebudete chtít věřit Výhodou dnešního světa je, že jsme díky internetu a moderním technologiím informovanější než kdy dříve, a proto si občas myslíme, že už nás nic překvapit nemůže. I přesto jsme pro vás vyhledali tyto zajímavosti, kterým nebudete chtít uvěřit.
(1) Načíst více