Kategorie Země

Článek
Ty nejbláznivějších zákony z celého světa. Věděli jste o nich?
Ty nejbláznivějších zákony z celého světa. Věděli jste o nich? Ačkoliv se říká, že by se pravidla a zákony měly dodržovat, v některých případech jsou tak bizarní, že na jejich dodržování nemůže snad nikdo lpět. Jenže opak je pravdou, což vám ukážeme i v následujícím videu.
Článek
Nejbizarnější zajímavostí o Severní Koreji, o kterých jste určitě neměli ani tušení
Nejbizarnější zajímavostí o Severní Koreji, o kterých jste určitě neměli ani tušení Když se řekne Severní Korea, okamžitě se většině z nás vybaví prapodivné zvyky této země v čele s jejím výstředním vůdcem Kim Čong-unem, který jí řídí pevnou rukou. Je to země, která je známa díky totalitnímu režimu a vojenským přehlídkám.
Článek
Nejvíce extrémní případy trestání manželek z celého světa
Nejvíce extrémní případy trestání manželek z celého světa Nevěra k partnerským vztahům patří již od pradávna. V každé zemi mají však lidé na nevěru trochu odlišný názor a je úplně jedno, zda nevěrníkem byl muž či žena.
Článek
8 nejkrutějších trestů za znásilnění, které se provádí dodnes!
8 nejkrutějších trestů za znásilnění, které se provádí dodnes! Udává se, že je ročně v České republice znásilněno přibližně dvanáct tisíc žen, ovšem jen pět procent z nich má odvahu se svěřit a celou událost nahlásit. Když se však násilník dostane před soud, mnohdy dostane takový trest, který ani zdaleka neodčiní to, co zneužité ženě způsobil.
Článek
Úžasné zajímavosti, kterým nebudete chtít věřit
Úžasné zajímavosti, kterým nebudete chtít věřit Výhodou dnešního světa je, že jsme díky internetu a moderním technologiím informovanější než kdy dříve, a proto si občas myslíme, že už nás nic překvapit nemůže. I přesto jsme pro vás vyhledali tyto zajímavosti, kterým nebudete chtít uvěřit.
(1) Načíst více