Kategorie Zubní pasta

Článek
Způsob, jakým mačkáte zubní pastu, vypoví mnohé o vašem charakteru. Vyberte z pěti možností
Způsob, jakým mačkáte zubní pastu, vypoví mnohé o vašem charakteru. Vyberte z pěti možností Kdo by tomu řekl, že způsob, jakým člověk mačká zubní pastu, dokáže vypovědět dost o jeho povahových vlastnostech. Jsou to právě rutinní činnosti a jejich přístup k nim, které nás též definují, ať už si to uvědomujeme, či nikoliv.
Článek
Jak se snadno a rychle zbavit cucfleků!
Jak se snadno a rychle zbavit cucfleků! Prožila jste s přítelem vášnivou noc, kdy jste to trošku přehnali a zůstala vám na ni vzpomínka v podobě cucfleků? Ať už jdete do školy, do práce nebo kamkoliv, tyto barevné potvůrky se prostě nehodí. Proto vám přinášíme tipy, díky kterým se jich zbavíte snadno a rychle!
Článek
9 tipů, jak na bílé zuby
9 tipů, jak na bílé zuby Ráda byste měla zářivě bílý úsměv, kterým byste oslňovala své okolí? Mnoho žen touží po bělejších zubech, ale zároveň si nemohou dovolit platit tisíce korun u dentisty. Pravdou ovšem je, že ke krásným bílým zubům nevede…
Článek
Zubní pasta na sto způsobů - a úklid máte hotový raz dva
Zubní pasta na sto způsobů - a úklid máte hotový raz dva Vánoční úklid ještě nebyl jednodušší. Jakto? Podívejte se na naši fotogalerii, kde se můžete inspirovat tipy na využití zubní pasty v domácnosti. Nejen vaše zoubky se budou lesknout jako perličky, ale také celý váš domov. A boty. A cédéčka. Co víc si přát?