Kategorie Zubní pasta

Článek
Jak nejrychleji odstranit cucflek: Pomůže vám banánová slupka nebo zubní pasta
Jak nejrychleji odstranit cucflek: Pomůže vám banánová slupka nebo zubní pasta Užila jste si s partnerem vášnivé chvilky, ovšem kromě toho jste si jako vzpomínku na ně odnesla krvavý cucflek na krku? Jestli nechcete, aby tuto modřinu lásky kdokoliv viděl, zbavte se jí. Přinášíme vám několik tipů, díky kterým cucflek odstraníte co nejrychleji.
Článek
Způsob, jakým mačkáte zubní pastu, vypoví mnohé o vašem charakteru. Vyberte z pěti možností
Způsob, jakým mačkáte zubní pastu, vypoví mnohé o vašem charakteru. Vyberte z pěti možností Kdo by tomu řekl, že způsob, jakým člověk mačká zubní pastu, dokáže vypovědět dost o jeho povahových vlastnostech. Jsou to právě rutinní činnosti a jejich přístup k nim, které nás též definují, ať už si to uvědomujeme, či nikoliv.
Článek
Jak se snadno a rychle zbavit cucfleků!
Jak se snadno a rychle zbavit cucfleků! Prožila jste s přítelem vášnivou noc, kdy jste to trošku přehnali a zůstala vám na ni vzpomínka v podobě cucfleků? Ať už jdete do školy, do práce nebo kamkoliv, tyto barevné potvůrky se prostě nehodí. Proto vám přinášíme tipy, díky kterým se jich zbavíte snadno a rychle!
Článek
9 tipů, jak na bílé zuby
9 tipů, jak na bílé zuby Ráda byste měla zářivě bílý úsměv, kterým byste oslňovala své okolí? Mnoho žen touží po bělejších zubech, ale zároveň si nemohou dovolit platit tisíce korun u dentisty. Pravdou ovšem je, že ke krásným bílým zubům nevede…
Článek
Zubní pasta na sto způsobů - a úklid máte hotový raz dva
Zubní pasta na sto způsobů - a úklid máte hotový raz dva Vánoční úklid ještě nebyl jednodušší. Jakto? Podívejte se na naši fotogalerii, kde se můžete inspirovat tipy na využití zubní pasty v domácnosti. Nejen vaše zoubky se budou lesknout jako perličky, ale také celý váš domov. A boty. A cédéčka. Co víc si přát?