Jak se snadno a rychle zbavit cucfleků?

Jak se snadno a rychle zbavit cucfleků? Zdroj: Shutterstock

Prožila jste s přítelem vášnivou noc, kdy jste to trošku přehnali a zůstala vám na ni vzpomínka v podobě cucfleků? Ať už jdete do školy, do práce nebo kamkoliv, tyto barevné potvůrky se prostě nehodí. Proto vám přinášíme tipy, díky kterým se jich zbavíte snadno a rychle!

Led

Pomocí ledu rychle zmrazíte krvinky a díky tomu se zastaví růst cucfleků a zároveň odstraníte i otok.

Lžička

Bude vám stačit obyčejná polévková lžíce. Na chvilku ji dejte do mrazáku a poté si ji přiložte na místo, kde vás zdobí malý dáreček v podobě cucfleku. Abyste dosáhla nejlepšího výsledku, přiložte ji co nejdříve, jakmile se vám cucflek objeví.

Masáž

Pochopitelně se nám někdy nechce hledat led nebo dávat lžičku do mrazáku. Proto se nejrychlejší pomoct ukrývá v našich rukou. Stačí, abyste si postižené místo, alespoň 5 minut masírovala a cucflek úplně zmizí – opět ale musíte bezprostředně poté, co se objeví.

Zdroj: Shutterstock Horký obklad

Když nepomáhá led, vyzkoušejte horkou metodu. Nechte vařit vodu a poté do ní vložte vatový tampón, který potom přiložíte na cucflek. Hlavně opatrně, abyste se nepopálila!

Máta peprná

Máta peprná je skvělá na čaj i do ledových nápojů, ale věděla jste, že vám pomůže i při tomto nešvaru? Její léčivé účinky dokážou cucfleky odstranit jednou provždy!

Zubní pasta

A pokud máte ještě tu s bělícím účinkem, bude to nejlepší kombinace pro odstranění cucfleku. Stačí toto místo jen potřít a je ta tam!

Znáte ještě nějaký osvědčený tip? Podělte se s námi v komentářích níže!

Autor:
Publikováno: 9. 2. 2022 17:21 Nahlásit obsah