Kategorie Masáž

Článek
Účinný cvik na křeče v lýtkách. Zastavte je okamžitě
Účinný cvik na křeče v lýtkách. Zastavte je okamžitě Bolest lýtek dokáže potrápit nejednoho z nás a většinou se dostaví v noci. Bolest je tak silná, že nás dokáže ze spánku probudit a my se marně snažíme si alespoň od ní trochu ulevit, jenže nic nepomáhá.
Článek
Pociťujete stres nebo vás bolí hlava? Pomozte si touto jednoduchou masáží!
Pociťujete stres nebo vás bolí hlava? Pomozte si touto jednoduchou masáží! Masáže jsou účinným prostředkem k tomu, aby si odpočinula jak naše mysl, tak také naše tělo. Jenže ve většině případů opravdu kvalitní masáže nestojí zrovna málo a vytížený člověk, ačkoliv by rád, na ně nemá ani příliš času. Jak si tedy pomoci sami?
Článek
Stále se vám nedaří dosáhnout plochého bříška? Stačí 2 minuty dvakrát denně a máte vyhráno.
Stále se vám nedaří dosáhnout plochého bříška? Stačí 2 minuty dvakrát denně a máte vyhráno. Zbavit se tuku v oblasti bříška může být někdy to nejtěžší z celého procesu hubnutí. Pokud už nevíte co s tím, mohla by vám pomoci tato speciální čínská masážní technika, které se stačí věnovat pouze 2 minuty denně.
Článek
Masáží těchto 6 bodů se zbavíte bolesti hlavy i bez léků!
Masáží těchto 6 bodů se zbavíte bolesti hlavy i bez léků! Když vás nečekaně zasáhne silná bolest hlavy a vy u sebe zrovna nemáte žádný prášek, který by vám od ní ulevil, začíná doslova noční můra. Ačkoliv se může situace zdát zcela beznadějná, není tomu tak! Existuje totiž způsob, který ulevuje od bolesti naprosto stejně jako prášky a možná i rychleji.
Článek
Těchto 7 doteků dokáže rozpálit úplně každého muže!
Těchto 7 doteků dokáže rozpálit úplně každého muže! Teď na chvíli zapomeňte na doteky při milování. I ty jistě k šťastnému partnerskému životu patří, ale teď bude řeč o docela jiných dotecích a pamatujte, ty vás možná sblíží o něco víc, než ty, které se vám určitě hned vybavily.
Článek
Jak efektivně nastartovat metabolismus vašeho těla? Stačí masírovat tyto 4 body na těle!
Jak efektivně nastartovat metabolismus vašeho těla? Stačí masírovat tyto 4 body na těle! Tělo, je jedná velká pavučina propojení. Orgány mají své dráhy a masírováním určitých míst na těle, dokážete tyto orgány stimulovat.
Článek
Proč byste si měli masírovat chodidla každý den?
Proč byste si měli masírovat chodidla každý den? Masáž patří bezpochyby mezi nejlepší relaxační techniky, která má současně pozitivní vliv na naše zdraví. Nejčastěji si necháváme masírovat záda, ovšem opomíjet bychom neměli ani další naše partie. Jednou z nich jsou chodidla, která si navíc dokážeme hravě namasírovat sami.
Článek
Chcete mít krásná prsa? Potom dělejte tohle každý den!
Chcete mít krásná prsa? Potom dělejte tohle každý den! Dnešní doba má na ženská prsa mnohem větší nároky než dříve. Ženy touží po pevných ňadrech, které vytvoří sexy výstřih. Jak ale toho sexy výstřihu dosáhnout bez zásahu plastického chirurga? Máme pro vás skvělou ošetřující kúru, díky které budou vaše prsa znatelně pevnější.