Kategorie Masáž

Článek
Masáž pokožky hlavy: Krok za krokem vás provedeme, jak na ni
Masáž pokožky hlavy: Krok za krokem vás provedeme, jak na ni Masáž pokožky hlavy přináší spoustu výhod pro naše zdraví a celkovou pohodu. Provádět se ji vyplatí opravdu pravidelně. Detailněji vám proto vysvětlíme, k čemu je dobrá. Také vám krok za krokem ukážeme, jak masáž vlasové pokožky správně provádět.
Článek
Co o vás dokážou prozradit vaše uši? Úzce souvisí s vaším zdravím
Co o vás dokážou prozradit vaše uši? Úzce souvisí s vaším zdravím Co o nás dokážou vypovědět naše oči či ruce již určitě víte. Věděli jste ale, že uši jsou pro nás mnohem důležitější, než si normálně myslíme? Existuje totiž tzv. neurologický vztah, který propojuje uši s našimi vnitřními orgány a v tom tkví celé tajemství.
Článek
Jak se snadno a rychle zbavit cucfleků?
Jak se snadno a rychle zbavit cucfleků? Prožila jste s přítelem vášnivou noc, kdy jste to trošku přehnali a zůstala vám na ni vzpomínka v podobě cucfleků? Ať už jdete do školy, do práce nebo kamkoliv, tyto barevné potvůrky se prostě nehodí. Proto vám přinášíme tipy, díky kterým se jich zbavíte snadno a rychle!
Článek
Pociťujete stres nebo vás bolí hlava? Pomozte si touto jednoduchou masáží
Pociťujete stres nebo vás bolí hlava? Pomozte si touto jednoduchou masáží Masáže jsou účinným prostředkem k tomu, aby si odpočinula jak naše mysl, tak také naše tělo. Jenže ve většině případů opravdu kvalitní masáže nestojí zrovna málo a vytížený člověk, ačkoliv by rád, na ně nemá ani příliš času. Jak si tedy pomoci sami?
Článek
Jak se zbavit cucfleku? Následující triky urychlí jeho hojení
Jak se zbavit cucfleku? Následující triky urychlí jeho hojení Zůstal vám po vášnivé noci s partnerem na krku viditelný cucflek? Řekneme vám, jak se jej co nejrychleji zbavíte. Následující triky zkrátí proces hojení cucfleku na minimum. Stačí je vyzkoušet a nebudete muset celý další týden nosit roláky či šály, abyste cucflek na krku zakryli.